Dzisiaj startuje 4 edycja „Projekt „Lady”. Dlatego przypomnijmy jedną z najciekawszych uczestniczek dotychczasowych edycji programu TVN. Marta Tomczak – do show przyszła w poszukiwaniu swojej „kobiecości. Trudno jej było porzucić wojskowe nawyki, których nabrała podczas służby w jednostce wojskowej Polskiej Marynarki Wojennej. Udało jej się jednak przejść spektakularną metamorfozę. Dzisiaj prowadzi własny biznes i … spodziewa się dziecka!

W „Projekt Lady” przedstawiana była jako kobieta o dwóch obliczach, która strzela z kałasznikowa i robi pompki w szpilkach. Do dzisiaj relaksuje się na strzelnicy. Ale po czasie żołnierska natura zaczęła ustępować miejsca tej zdecydowanie kobiecej, która ujawnia się w drugiej pasji. Marta stylizuje paznokcie gwiazd. Tworzyła stylizacje paznokci do pokazów Paprocki & Brzozowski, dla Ani Dąbrowskiej. Od lat jej klientką jest ikona polskiej telewizji – Pani Krystyna Loska.

EWA CHODAKOWSKA MA NOWĄ, BOSKĄ FRYZURĘ! PODKREŚLA JEJ KOŚCI POLICZKOWE?

Dzisiaj jako bizneswoman i przyszła mama wie, co jest potrzebne silnej i niezależnej kobiecie, aby czuła się na co dzień piękna. Dlatego postanowiła przekazać swoją wiedzę i umiejętności tworząc wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy – Chillout Zone. To salon urody, w którym o dobre samopoczucie Pań dbają profesjonaliści wykonujący egzotyczne masaże, zabiegi na twarz oparte na naturalnych składnikach oraz relaksacyjne zabiegi manicure i pedicure.

OMG! W TAKIM KOLORZE WŁOSÓW JESZCZE NIGDY NIE WIDZIELIŚMY EMILY RATAJKOWSKI

To prawdziwa strefa komfortu. W czasie pobytu w Chillout Zone mamy okazję poczuć się jak w tropikach. Otwarcie salonu odbędzie się w czerwcu pod hasłem „Tropical Party”. Zapach ananasów, kokosów, mango i innych owoców tropikalnych przeplatał się będzie z najwyższej jakości perfumami. Wyborne wina, wspaniałe przekąski i występ gwiazdy, która sprawi, że wszystkie poczujemy się jak JLO!

Niezwykła metamorfoza uczestniczki 1 edycji projekt lady

Niezwykła metamorfoza uczestniczki 1 edycji projekt lady

Niezwykła metamorfoza uczestniczki 1 edycji projekt lady

Niezwykła metamorfoza uczestniczki 1 edycji projekt lady