Kochamy nietypowe perfumy. Przepiękne zapachy, które otulają nas swoją wonią, sprawiając, że czujemy się wyjątkowe. Są również zapachy, które przypominają nam wspaniałe momenty z naszego życia. Zapach skórzanej torby, zapach świeżo skoszonej trawy, ulubionej herbaty – twórcy perfum prześcigają się w tworzeniu własnych kompozycji. Jakiś czas temu pisałyśmy o kosmetykach inspirowanych kosmosem. Teraz przyszedł czas na inny wyjątkowy zapach. To woń książek i pysznej, świeżo zaparzonej kawy.

Niesamowite perfumy o zapachu kosmosu. Woń odtworzyło NASA na użytek astronautów, lecz teraz będzie dostępna dla wszystkich

Zapachy

Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby się otaczać ulubionymi zapachami. Dla każdego ta woń jest inna. Niektóre z nas lubią świeże, cytrusowe nuty, inne romantyczne i kwiatowe, a jeszcze inne – cięższe, kadzidłowe zapach. Jednak zapachy to nie tylko perfumy. Zapach herbaty lub kawy o poranku, zapach książek, ogródka, sierści ukochanego zwierzaka – czy istnieje ktoś, kto nie ma zapachów, które kojarzą mu się ze szczęśliwymi chwilami? Z relaksem, odpoczynkiem, ciszą. Wiele osób na pytanie o ulubiony „codzienny” zapach odpowiada, że byłby to ten, który ma gorąca, dopiero co zaparzona kawa oraz książki. I właśnie ten zapach mają nietypowe perfumy, które stworzyła księgarnia Powell’s Book.

Perfumy – idealny pomysł na prezent. Poznaj nasz TOP dla niej i dla niego!

Nietypowe perfumy

Tworzenie dziwnych, nietypowych perfum to nowa moda, która zatacza coraz szersze kręgi. Niezależna sieć księgarni Powell’s Book stworzyła ankietę w której wypowiadali się klienci księgarni. Pytanie brzmiało, za jakim zapachem tęsknią. Odpowiedź była zdecydowana: za zapachem nowych książek. Tak właśnie zrodził się pomysł na stworzenie wyjątkowego projektu, którego owocem są perfumy Powell’s by Powell’s. Ciekawostką jest to, że jest zapach uniwersalny. Perfumy perfekcyjnie oddają woń nowej książki i kawy, dodatkowo przebijają się nuty fiołkowe i drzewne. Zapach już jest w sprzedaży! Co o nim sądzicie? Waszym zdaniem zapowiada się hit sprzedażowy?