Walka z ciągle powracającym trądzikiem może być flustrująca – nieustanne zaczerwienienie i krosy są koszmarem. Na szczęście ten jeden, dziwaczny sposób pomoże Ci pożegnać się z tym problemem raz na zawsze. Wystarczy, że zastosujesz… krem pod pieluchę!

Wiemy, że brzmi to jak żart, ale jest to sprawdzony sposób. Wszystko zaczęło się od historii pewnej kobiety, która zrezygnowana ciągłymi zabiegami i nowościami kosmetycznymi postanowiła spróbować czegoś zupełnie innego. Okazało się, że krem pod pieluchę dla niemowląt zadziałał rewelacyjnie!

ZOBACZ TEŻ: ZDZIWISZ SIĘ W JAK MŁODYM WIEKU KOBIETY ZACZYNAJĄ WSTRZYKIWAĆ BOTOKS!

Infinitesimallyok, która przez długi okres czasu zmagała się z trądzikiem torbielowatym zauważyła, że po zastosowaniu kremu dla niemowląt jej skóra zaczęła nabierać nowego, zdrowego wyglądu – Ten krem zrobił to, czego nie mógł wykonać żaden z moich wcześniejszych kosmetyków. Wcześniej kobieta stosowała różnorodne, bezskuteczne sposoby leczenia.

Zdaniem dermatologów krem pod pieluszkę rzeczywiście może pomóc w leczeniu trądziku. Oczywiście korzystanie z tego produktu również wymaga pewnej ostrożności.

Zarówno wysypka u niemowląt, jak i trądzik u dorosłych to rodzaj podrażnienia skóry. Dlatego w obu przypadkach krem pod pieluszkę może pomóc w zmniejszeniu stanu zapalnego i naprawić barierę skórną.

ZOBACZ TEŻ: TEGO JESZCZE NIE BYŁO! PLASTRY NA PRYSZCZE Z IGIEŁKAMI PROSTO Z KOREI!

Podczas stosowania tego rodzaju kosmetyku ważne jest, by aplikować go miejscowo – tylko tam, gdzie występują krosty, ponieważ kiedy posmarujemy nim całą twarz może on skutecznie zatkać pory i doprowadzić do pogorszenia trądziku.

Dermatolodzy są jednak zgodni co do tego, że krem na pieluchy może pomóc poprawić wygląd skóry, ale nie zastąpi specjalistycznych preparatów, które zadziałają również w jej głębokich warstwach.

Co Wy na to?