Przyszłe Panny Młode przygotowując się do swojego wielkiego dnia mają sporo na głowie. W końcu każda kobieta chce, by jej ślub był wyjątkowy i wszystko przebiegło zgodnie z planem. To uroczyste wydarzenie, podczas którego panna młoda chce czuć się najważniejszą osobą na sali. Niestety nie wszyscy goście weselni chcą podporządkować się tej zasadzie…

Czasem zdarza się też tak, że oczekiwania przyszłej mężatki wychodzą sporo poza utarty schemat. Jeśli chodzi o kolor sukienek, istnieje niepisana umowa, że biel tego dnia jest zarezerwowana wyłącznie dla jeden kobiety, a co z operacją powiększania piersi?

Ta nietypowa sytuacja została opisana przez przyszłą druhnę na portalu Reddit. Dziewczyna stanęła przed niemałą rozterką. Jej przyjaciółka i przyszła panna młoda powiedziała jej, że musi przesunąć planowaną operację powiększenia piersi, ponieważ tego dnia, to ona ma być najpiękniejszą kobietą na sali, a jej nowy biust może ją przyćmić.

ZOBACZ TEŻ: PANNA MŁODA POKŁÓCIŁA SIĘ Z DRUHNĄ O FRYZURĘ. KONFLIKT JEST JUŻ PUBLICZNY

Odpowiedź dziewczyny wydawała się być kompromisem. Powiedziałam, że jeśli tak bardzo ją to niepokoi, mogę założyć sukienkę, która zakryje dekolt napisała na portalu przyszła druhna.

Panna młoda nie uznała jednak takiego rozwiązania i po prostu nie zareagowała na jej odpowiedź.

Dziewczyna opisująca całe zajście w Internecie dodała również, że panna młoda zrezygnowała z zaproszenia na ślub inne przyjaciółki, z którymi obie kobiety przyjaźniły się od dzieciństwa. Przypuszcza, że powodem mógł być ich atrakcyjny wygląd. Wybrała osoby, które uważa za mniej atrakcyjnie niż ona. Pewnie o mnie myśli tak samo, dlatego znalazłam się na liście gości. A teraz wymaga ode mnie przesunięcia terminu operacji. Nie wiem jak mam się z tym czuć pisze druhna.

Internauci byli wyraźnie zdziwieni tak nietypową prośbą. Wiele osób radziło dziewczynie, by nie przejmowała się zdaniem panny młodej i poddała się operacji w pierwszym terminie. Niektórzy komentujący byli oburzeni jej zachowaniem i radzili jeszcze, by zupełnie zerwała kontakt z przyjaciółką, która jest zbyt wymagająca.

ZOBACZ TEŻ: MODELKA BEZ ZĘBA W NAJNOWSZEJ KAMPANII PRIMARK. INTERNAUCI SĄ NIĄ ZACHWYCENI

A co Wy myślicie o takiej sytuacji?