Madonna opublikowała 13-sekundowy klip tuż przed rozdaniem nagród Grammy 2022. Artystka miała na sobie ciężką biżuterię i czarną prześwitującą bluzkę. W filmie główną rolę grały usta Madonny. Jej zdezorientowani obserwatorzy nie mogli powstrzymać się od komentowania dziwacznego TikToka, gdyż gwiazda poza zbliżaniem głowy do kamery, nie zamieściła w filmie innych treści.

„Zamierzam tylko przypomnieć, jak wspaniała była w latach 90-tych. Była ikoną”, napisał jeden z użytkowników. Inny komentator zauważył, że kochał Madonnę jako artystkę od najmłodszych lat i nie wierzy w to, co sobie zrobiła. Gwiazda udostępniała w ostatnim czasie zdjęcia w mediach społecznościowych, a wielu jej obserwatorów spekulowało, że fotografie są mocno edytowane i przerabiane w Photoshopie. Zdjęcia skomentował również 50 Cent.

Madonna uchwycona na bardzo rzadkich niefiltrowanych zdjęciach

Film Madonny zaniepokoił obserwatorów

„Hej, to najzabawniejszy s-t LOL”, napisał wówczas 46-letni raper na swoim Instagramie. Madonna odpisała muzykowi, że udaje przyjaźń. W ubiegłym miesiącu gwiazda została sfotografowana przez fotografów ulicznych. Utrwalili rzadko widziany wizerunek Madonny. Fani artystki sugerowali wtedy, że uzależniła się od operacji plastycznych.

Już nie tylko internauci. Po ostatnim skandalu Antoniego Królikowskiego krytykują nawet przyjaciele z show-biznesu