Doda oraz Mandaryna pochwaliły się zdjęciami z przeszłości. Wszystko przez ich ponowne spotkanie po piętnastu latach. Jak wyglądały kiedyś gwiazdy? To zdjęcie może Was zszokować! Gwiazdy spotkały się po piętnastu latach. Różnica jest ogromna – zobacz, jak się zmieniły.

Doda powraca na scenę! Wystąpi na sylwestrowym koncercie. Wiemy, jak będzie wyglądać jej kreacja!

Mandaryna i Doda

Doda, chociaż zawiesiła karierę muzyczną, zdecydowała się powrócić i wystąpić dla swoich fanów podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Jak się okazało, spotkała się tam z Mandaryną, czyli Martą Wiśniewską. Gwiazda wystąpiła ze swoim hitem, który znają niemalże wszyscy – „Ev’ry night”. W przeszłości piosenkarki nie lubiły się, a ich pełen emocji konflikt był najgłośniejszy w show-biznesie. Nie potrafiły powstrzymać się nawet, gdy były na scenie! Zakończeniem ich kłótni miała być okładka w magazynie „Gala”. Sesja miała miejsce piętnaście lat temu!

Spotkanie po piętnastu latach

Od tamtego czasu minęło piętnaście lat. Gwiazdy miały okazje w końcu się spotkać. Po występie postanowiły przypomnieć swoim fanom pamiętną okładkę magazynu „Gala”.

„Na to zdjęcie czekali wszyscy. Dla mnie jest wyjątkowo symboliczne, bo przypomina mi, że przez te 15 lat spełniłam swoje marzenia, zrealizowałam cele, podołałam wyzwaniom, no i zaczęłam się mieścić w kadrze. Kiedy patrzę̨ teraz na 20-letnią siebie z uśmiechem myślę: nie było łatwo kochana, ale było warto. @marta.mandaryna dzięki za super spotkanie po latach – możemy przeczytać pod zdjęciem okładki” – brzmi wpis Dody na Instagramie.

Mandaryna nie pozostała dłużna. Również opublikowała to samo zdjęcie, a podpis pod nim brzmiał:

Doda wystylizowana na Brigitte Bardot. Gwiazda odpowiedziała na zarzut internautki: „Można było się obejść bez plastików (…)”

„Go Girl. Kilka lat upłynęło ….to fakt. Ja również dziękuje @dodaqueen za przemiłe spotkanie po latach. Cieszę się, że przez te 15 lat znalazłam swoją drogę… Droga może być wyboista, ważne żeby była twoja… Dziękuje kochani za wszystkie miłe słowa. Wszystkiego dobrego”.

Zobaczcie, jak prezentowały się piętnaście lat temu, a jak wyglądają teraz. Kolosalna różnica! Mieliście okazje podziwiać ich występy podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów?