Modeling to ciężka praca? Przekonali się o tym finaliści Top Model 4 – a w ich przypadku była to jedynie namiastka, przygotowanie do przyszłej kariery modeli i modelek. Nie da się jednak ukryć, że codzienne treningi – w tym te z Ewą Chodakowską – i dieta zrobiły swoje.

ZOBACZ TEŻ: Tak o swoją wagę dbają uczestnicy Top Model 4…

W trakcie trwania programu nikt z biorących w nim udział nie ukrywał, że dba o swoją formę, szlifuje ją jak może najlepiej. Wszyscy czekali na widoczne efekty tygodniowych wyrzeczeń i ćwiczeń. Oczywiście najbardziej ciekawią one u finałowej trójki – Michała Baryzy, Osi Ugonoh i Marty Sędzickiej.

Ile zatem udało im się zrzucić?

Okazuje się, że ciężka praca nad ciałem największe efekty przyniosła u modela. Michał zrzucił aż 10 kilo! Przełożyło się to na obwód jego klatki piersiowej – ubyło z niej 18 cm.

ZOBACZ TEŻ: Osi Ugonoh wygrała Top Model 4!

U dziewczyn efekty nie są tak spektakularne, co wynika z ich dobrego przygotowania do samego programu… Po co tracić kolejne kilogramy przy figurze modelki? Chociaż i Osi, i Marta wspomniały o zgubieniu w ferworze programu odpowiednio 5 i 4 kilogramów, a co za tym idzie, po kilka centymetrów w biodrach i talii.

Widać efekty ćwiczeń? Kto Waszym zdaniem wygląda najlepiej?

Wywiad z uczestnikami znajdziecie TUTAJ.

Nie zgadniecie, ile kilogramów zrzucili finaliści Top Model!

Nie zgadniecie, ile kilogramów zrzucili finaliści Top Model!

Nie zgadniecie, ile kilogramów zrzucili finaliści Top Model!