Nie ma nic bardziej irytującego niż walka z zaskórnikami. Kiedy już wydaje się, że po kolejnych naparach, peelingach i maseczkach temat został wyczerpany, one wciąż powracają, często ze zdwojoną siłą… Ale w walce z niedoskonałościami skóry na pomoc przychodzą beauty blogerzy. To prawdziwi bohaterowie, którym nic nie stanie na przeszkodzie w drodze do pięknej, gładkiej skóry. A ich metody, często bardzo oryginalne, mogą okazać się naprawdę skuteczne…

ZOBACZ TEŻ: JAK OCZYŚCIĆ PORY? 6 NAJSKUTECZNIEJSZYCH SPOSOBÓW

Sukhi Mann to jedna z beauty blogerek, która nie boi się pójść na całość jeśli chodzi o piękno. Na jej profilu jest pełno przeróżnych pomysłów – od mieszanek, które nakłada na włosy, aż po użycie nici dentystycznych do pozbycia się zaskórników! A wszystkie te dziwaczne sztuczki wydają się być naprawdę skuteczne!

Jeśli chcesz wypróbować metodę Sukhi oto szybki przewodnik:
– zmyj makijaż i dokładnie oczyść twarz
– zwilż ręcznik ciepłą wodą i połóż go na nosie (albo brodzie) by otworzyć pory
– przyłóż nić dentystyczną do skóry i powoli przeciągaj ją po skórze
– użyj płynu do płukania zębów.

ZOBACZ TEŻ: PAMIĘTACIE DZIEWCZYNĘ, KTÓRA SPALIŁA WŁOSY LOKÓWKĄ? WŁAŚNIE WRACA Z NOWYM FILMEM

Proste, prawda? Ale pamiętaj, że nie wszystkie pomysły diy są odpowiednie do każdego typu cery. A w szczególności kiedy masz wrażliwą, skłonną do podrażnień cerę, lepiej nie ryzykuj z tą metodą. A jeśli bardzo chcesz spróbować, to może lepiej na koniec zamiast płynu wybierz tonik. Jedno czego nie można odmówić blogerce to spora dawka pomysłowości. Może zainspirują Cię tez jej inne filmiki na odżywcze maseczki.

Co Wy na to?