Gwiazdy i znane modelki uwielbiają chwalić się sekretami swojej urody. Albo może raczej uwielbiają o nie pytać media. Gwiazdy często przyczyniają się do tego, że produkty, których używają stają się bestsellerami. Dzisiaj wyjątkowo nie będzie o kosmetykach, a o przygotowaniu do wielkiego wyjścia. Jesteście ciekawe, ile czasu potrzebuje Rosie Huntington-Whiteley?

ZOBACZ: MUSICIE ZOBACZYĆ TĘ KREACJĘ ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY!

Modelka podzieliła się ostatnio tą tajemnicą w rozmowie z dziennikarzami brytyjskiego wydania magazynu Instyle. Rosie zdradziła, że przygotowania do ostatniego pokazu Ralpha Laurena zajęły jej około 1,5 godziny.

– Biorę prysznic, myję włosy i oczyszczam twarz. Gdy mam więcej czasu to zrobię sobie maseczkę na twarz i zrelaksuję się przez pięć minut – powiedziała modelka.

Rosie zdradziła również, że podczas przygotowań zawsze słucha muzyki. Jej ulubionym wokalistą jest Frank Ocean.

– Zwykle przed wyjściem robimy razem z moją ekipą „glam” mnóstwo zdjęć i wrzucamy je do mediów społecznościowych – mówi. – Ekipa, która zajmuje się moim wyglądem to jedni z moich najbliższych przyjaciół. Zawsze razem pracujemy nad koncepcją i bawimy się całym procesem – dodała Rosie.

ZOBACZ: ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY Z PÓŁROCZNYM SYNKIEM

Spodziewałyście się takiej odpowiedzi?

Nie uwierzycie, ile czasu Rosie Huntington-Whiteley potrzebuje, żeby...

Nie uwierzycie, ile czasu Rosie Huntington-Whiteley potrzebuje, żeby...

Nie uwierzycie, ile czasu Rosie Huntington-Whiteley potrzebuje, żeby...