Koreańska pielęgnacja cieszy się nieustającą popularnością. Ich wieloetapowe oczyszczanie twarzy na dobre zagościło w naszej rutynie pielęgnacyjnej, ale koreański sekret urody to nie tylko dbanie o piękną, zadbaną skórę. Teraz do gry wkracza makijaż Baby Face!

ZOBACZ TEŻ: ODŁÓŻ NA BOK EYELINER. AKWARELE TO NAJMODNIEJSZY WIOSENNY TREND W MAKIJAŻU OCZU!

Cały sekret polega na lekkim rozświetleniu i zachowaniu świeżego, naturalnego wyglądu. Koreanki jak nikt inny potrafią zadbać o swoją skórę i ta sama zasada dotyczy makijażu, który skupia się głównie na uzyskaniu efektu gładkiej, nieskazitelnej cery.

Makijaż w stylu Baby Face Glow charakteryzuje lekkość świetlistość i świeżość. To najdelikatniejsza wersja makijażu glow. Wszystko w tym makijażu musi podkreślać naturalność. Czasami nawet dorysowujemy piegi, żeby podkreślić transparentność skóry. Makijaż wykonany przy minimalnym użyciu kosmetyków kolorowych, odrobina lekkiego podkładu, rozświetlacz róż i pomadka. Oko podkreślamy jedynie rozświetlaczem i naturalnymi cieniami oraz tuszem. Fundamentem Baby Face Makeup jest idealna cera. Dlatego pielęgnacja przed makijażem jest bardzo rozbudowana wyjaśnia polska makijażystka Marta Iwańska znana jako Doktor Make-up.

To nie pierwsza propozycja makijażowych trendów od Koreanek. Pamiętacie makijaż inspirowany sokiem owocowym ? To alternatywa do mocnego matu i konturowania. Promienna, zdrowo wyglądająca skóra – taki efekt miały zapewnić brzoskwiniowe policzki. W makijażu Baby Face chodzi o podobny rezultat. Delikatny odcień różu powinien pokryć środkową część policzków, a jego uzupełnieniem ma być rozświetlacz.

ZOBACZ TEŻ: ROZŚWIETLACZ TO NIE WSZYSTKO. OTO NOWA TECHNIKA BUTTERY SKIN, KTÓRĄ MUSISZ ZNAĆ!

To nie pierwsza propozycja makijażowych trendów od Koreanek. Pamiętacie makijaż inspirowany sokiem owocowym? To alternatywa do mocnego matu i konturowania. Promienna, zdrowo wyglądająca skóra – taki efekt miały zapewnić brzoskwiniowe policzki. W makijażu Baby Face chodzi o podobny rezultat. Delikatny odcień różu powinien pokryć środkową część policzków, a jego uzupełnieniem ma być rozświetlacz.

Baby Face ma nadać świeżości i promiennego wyglądu, a wszystkie jego elementy mają być spójne, bez wyraźnego zaznaczania granic ani kładzenia akcentu na wybrany obszar twarzy, dlatego oczy i usta wystarczy pokryć odrobiną cielistych odcieni. Może to być lekko opalizujący cień do powiek i transparentny błyszczyk.

Baby Face to kolejna, wiosenna nowość prosto z Azji, która dodaje świeżości i lekkiego, młodzieńczego wyglądu. A oto kosmetyki, z którymi Baby Face wykonasz z łatwością:

Clare Blanc Rozświetlający puder Oh! Glow – Day Light
Nie tylko koreańska pielęgnacja. Przyszedł czas na makijaż Baby Face

Clare Blanc Cień do powiek Classic Nude
Nie tylko koreańska pielęgnacja. Przyszedł czas na makijaż Baby Face

Clare Blanc Rozświetlający Puder Body Magic Dust –Golden Skin
Nie tylko koreańska pielęgnacja. Przyszedł czas na makijaż Baby Face