Ariana Grande jest nie tylko jedną z popularnych amerykańskich piosenkarek, ale dla wielu jej fanów, także najważniejszą ikoną mody.

Ariana Grande bez doczepów. Pokazała swoje naturalne włosy

Najbardziej charakterystyczną cechą jej wyglądu jest oczywiście imponująco długi kucyk i perfekcyjnie namalowane kreski na powiekach.Nastolatka, której profil na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników, jest niesamowicie podobna do gwiazdy. I nie chodzi tu jedynie o makijaż czy fryzurę.

Paige Niemann wygląda zupełnie jak Ariana Grande. Ma niemal identyczne rysy twarzy, oczy, a nawet uśmiech. Niesamowite podobieństwo potęgują stylizacje, które nastolatka wybiera, by jeszcze mocniej utożsamić się ze swoją idolką.

Ariana Grande zszokowała fanów. Rozpuściła włosy

Internauci nie kryją swojego zdziwienia, a jeden z komentujących napisał, że Paige ma identyczną urodę, a nawet jej uśmiech wygląda zupełnie jak Ariany.

Nastolatka zaaranżowała nawet sesję zdjęciową, która odzwierciedla wygląd piosenkarki z jej najnowszej płyty. Oba zdjęcia różni tylko jeden szczegół – nastolatka wybrała czarny choker zdobiący jej szyję, podczas gdy piosenkarka miała namalowane na szyi czarne znaki.