Zdążyliśmy już przywyknąć do tego, że rodzina Kardashian/Jenner nie ma zbyt wiele sentymentu w sobie. Nie ma dla nich najmniejszego problemu by zmienić najbardziej istotne rzeczy czy sprzedać najbardziej intymne momenty ze swojego życia. Całym imperium zarządza, jak wiadomo, mama – Kris Jenner. Przez wielu podziwiana za talent do biznesu Kris, właśnie zmieniła kolor włosów na wzór swoich córek. Wybrała… pasemka z blondu.

Media na całym świecie rozpisywały się o przyjęciu świątecznym, które urządziła Kim Kardashian West wraz ze swoim mężem. Byliśmy świadkami afery na tle której stała najstarsza córka Kim, North – która na imprezie pojawiła się z czerwonymi ustami. Przypominamy, że dziewczynka ma zaledwie 5 lat.

ZOBACZ TEŻ: NORTH WEST PROMUJE NOWĄ, CZERWONĄ SZMINKĘ Z LINII KOSMETYCZNEJ KKW BEAUTY

Inni zajęci byli plotkowaniem na temat rozpadającego się związku Khloe Kardashian oraz licznych zdrad jego partnera. Jeszcze inni zastanawiali się, czy Kendall Jenner nadal jest z bratem sióstr Hadid czy rozstała się ze swoim chłopakiem, by wspierać Gigi w trudnych chwilach. A oczy pozostałych śledziły nowy romans Kourtney oraz ekscesy jego byłego, Scotta.

Tymczasem perełka ubrała się w lśniącą sukienkę, przefarbowała włosy, pomalowała usta na czerwono i brylowała na przyjęciu! Najzabawniejsze jest to, że większość zainteresowanych i tak by tego nie dostrzegła, gdyby nie ostatnie zdjęcie na instagramie Kim.

I chociaż ciężko odmówić Kris dobrego gustu, nie jesteśmy przekonani co do tej spektakularnej zmiany.

ZOBACZ TEŻ: Kardashianki mają pewien bardzo DZIWNY nawyk

A jak Wam się podoba Kris w takim wydaniu? Przypomina jeszcze siebie?