Meghan Markle nie zawsze miała szczęście w miłości. W 2015 roku zastanawiała się nad swoim statusem związku na nieistniejącym już blogu The Tig. W poście zatytułowanym „bądź swoją walentynką” Markle udziela porad koleżankom singielkom.

Aktorka twierdzi, że święto zakochanych nie dla wszystkich wypełnione jest opowieściami o kupidynach i łabędziach dostarczających czekoladki oraz róże. Według niej single obserwujący szczęśliwe pary pogrążają się w rozpaczy.

ZOBACZ TEŻ: WIEMY, DLACZEGO MEGHAN MARKLE WCIĄŻ DOTYKA SWOICH WŁOSÓW! POWÓD JEST ZASKAKUJĄCY

Podczas gdy Markle w tym roku spędzi walentynki ze swoim przyszłym mężem, wznosząc toast za nadchodzące zaślubiny, wtedy „w amoku biegała po ulicach Nowego Jorku, pijąc różowe koktajle w nowych butach”.

Te buty były moim prezentem dla siebie, ponieważ ciężko pracowałam, ponieważ nie zamierzam czekać, aż ktoś kupi mi rzeczy, których pożądam. Chcę traktować siebie tak samo, jak traktuję ludzi, których kocham. Dzisiaj jestem swoją własną, zabawną walentynką

style="overflow:hidden;">– tłumaczyła na blogu aktorka.

Trzy lata po opublikowaniu tego posta, jej przypadek miłości do siebie samej, nadal brzmi prawdziwie, nawet jeśli pochodzi z ust przyszłej księżnej.

ZOBACZ TEŻ: OBURZAJĄCA STYLIZACJA MEGHAN MARKLE: KAPELUSZ W KSZTAŁCIE KUPY, A CENA…

Niezależnie od tego, czy jesteś z kimś wyjątkowym, czy spędzisz czas z przyjaciółmi, bądź dobra dla siebie. Kochaj siebie, szanuj siebie i świętuj

style="overflow:hidden;">– dodała.

Podpisujemy się pod słowami Meghan! Bądź swoją piękną, ukochaną, docenioną walentynką. Zasługujesz na to!