Popyt na konwencjonalną chirurgię plastyczną spada, więc coraz więcej z nas decyduje się na nieinwazyjne zabiegi mające na celu uzyskanie naturalnych rezultatów. Oto metody, które działają jak operacje plastyczne.

Lifting powiek

Potencjał powikłań w chirurgii plasytcznej powiek może być przyczyną 38-procentowego spadku plastyki powiek w 2016 roku. W zamian za operacje plastyczne chirurg Maryam Zamani zaleca serię skutecznych niechirurgicznych zabiegów, które stymulują napięcie skóry bez powodowania krwawienia lub uszkodzenia skóry. Plexr to nieoperacyjne, plazmowe usuwanie opadających powiek. Zabieg zajmuje zaledwie 15 minut.

ZOBACZ TEŻ: LIFTING SZYI W MINUTĘ I BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! ZOBACZCIE TEN FILMIK! [VIDEO]

Lifting podbródka

Belkyra to zabieg redukujący podbródek. Seria zastrzyków niszczy komórki tłuszczowe. Po zniszczeniu komórki te nie mogą przechowywać i gromadzić tłuszczu, więc nie przewiduje się konieczności ponownego leczenia po zakończeniu terapii pacjenta, u którego cel zlikwidowania drugiego podbródka został osiągnięty.

Plastyka nosa

Ten wysoce wyspecjalizowany zabieg wykorzystuje kwas hialuronowy w celu zmiany kształtu nosa. Zabieg trwa mniej niż godzinę i nie pozostawia siniaków. Zabiegu można podjąć się również w celu skorygowania niezadowalającego zabiegu chirurgicznego.

ZOBACZ TEŻ: OPERACJE PLASTYCZNE I MITY, KTÓRE MUSIMY OBALIĆ [WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ]

LIFTING TWARZY

Dermatolog, dr Stefanie Williams stworzyła coś, co opisuje się jako Rolls-Royce wśród zabiegów liftingujących. To połączenie kilku niechirurgicznych zabiegów, w tym botoxu, ultradźwięków i wypełniaczy. Eudelo rozwiązuje problemy takie jak zmarszczki i utrata sprężystości skóry.