Ewelina Lisowska dołączyła właśnie do grona gwiazd promujących naturalność. Niestety, fani nie docenili jej gestu, a piosenkarka straciła followersów.

Selfie Jennifer Aniston bez makijażu. Internauci nie powstrzymali się od komentarzy

W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd otwiera się na naturalność. Zmęczeni presją idealnego wyglądu, chcą pokazać fanom, że też są tylko ludźmi i tak jak każdy mają wady. Zazwyczaj takie gesty spotykają się z niesamowicie pozytywnym odbiorem, a fani dziękują idolom za sprzeciwianie się nierealnym do osiągnięcia w rzeczywistości standardom piękna.

Lara Gessler w szczerym wpisie o samoakceptacji mierzy się ze swoim największym kompleksem

Tym razem stało się jednak inaczej. Lisowska z okazji zgromadzenia na Istagramie 250 tysięcy fanów postanowiła podzielić się z nimi zdjęciem bez makijażu.

Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą. Mieć te wszystkie siniaczki, zaczerwienienia, przesuszone usta, odrost na włosach i wszelkie inne ludzkie mankamenty. Dodaję to zdjęcie, bo jest Was tu już 250.000! Wiem, że mam niesamowicie kochanych obserwatorów, którzy wiedzą czym jest kultura wypowiedzi i szacunek do drugiego człowieka. Dziękuję, że jesteś ze mną ❤️

Część fanów doceniła jej odwagę, pozostawiając pod zdjęciem liczne komplementy, jednak znaleźli się i tacy, dla których „nieidealna” skóra celebrytki była najwyraźniej zbyt przykrym widokiem.

Naturalna Demi Lovato. Znowu przytyła?

Słuchajcie, przed chwilą wybiło mi 250 tysięcy obserwatorów. Dodałam swoje naturalne zdjęcie i znowu mam 249 – zawiedziona wyznała w InstaStories.

Dodała też, że chociaż sama lubi dobrze wyglądać na zdjęciach, uważa, że pokazywanie naturalnej wersji siebie, bez żadnych poprawek jest bardzo ważne — Uważam, że trzeba pokazywać to, że nie zawsze jesteśmy takie piękne, wymuskane, wypozowane i wszystko cacy, bo to nie jest prawdziwe. Wpędzamy tym w kompleksy inne ładne dziewczyny, którym się wydaje, że ktoś się budzi z makijażem i pięknym ustami, które są zrobione. Trzeba dbać o siebie, ale dziewczyny, bądźmy kurde normalne.