Demi Lovato to kolejny przykład gwiazdy, zniszczonej przez sławę w młodym wieku. Piosenkarka przez lata zmagała się z zaburzeniami odżywiania i uzależnieniem od narkotyków, czego o mały włos nie przypłaciła życiem.

Od czasu przedawkowania w lipcu 2018 roku i długiej rekonwalescencji starała się jednak przewartościować swoje życie, powoli wracając do formy.

Demi Lovato pokazała jak wygląda w bikini. Zupełnie zrezygnowała z retuszu

Zmieniły się nie tylko jej priorytety, ale także postrzeganie własnego ciała – po latach nareszcie zaczęła je akceptować. Udowodniła to, chociażby publikując zdjęcie z widocznym cellulitem, w którego opisie wyjawiła, że każde jej zdjęcie w bikini było do tej pory retuszowane.

Nowy tatuaż Demi Lovato. Jego symbolika łamie serce

Teraz z kolei paparazzi przyłapali ja na spacerze z nowym chłopakiem. Lovato bez makijażu i w swobodnej stylizacji, składającej się z obcisłych leginsów, luźnego t-shirtu i czapki z daszkiem z uśmiechem spacerowała w objęciach Austina Wilsona. Obcisłe getry podkreśliły krągłości piosenkarki, która wyraźnie przytyła na odwyku, a teraz znów zyskała kilka nadprogramowych kilogramów. Nie wydaje się jej to jednak przeszkadzać, a gwiazda wreszcie wygląda na szczęśliwą.

Demi Lovato znów zmieniła fryzurę. Tym razem wybrała… łososiowy!

Fani cieszą się, że Lovato nabrała dystansu do postrzegania swojego ciała, stając się tym samym inspiracją dla wielu innych kobiet na całym świecie, które tak jak ona zmagają się z wahaniami wagi.

Dobrze wygląda?