Natalie Portman zachwyciła publiczność nie tylko wybitnym talentem, ale także niezwykłą urodą. Aktorka nie jest jednak stałą bywalczynią ścianek i trudno nazwać ją celebrytką. Znana z ambitnych ról Portman pojawia się tylko na najbardziej prestiżowych branżowych eventach lub premierach swoich filmów. Zawsze olśniewa wtedy perfekcyjnymi stylizacjami, stawiając na prostotę i elegancję.

Kylie Jenner znowu kopiuje Kim. Tym razem przesadziła?

Tym razem jednak gwiazda zdecydowała się na naprawdę odważną kreację, czym wprawiła fanów w osłupienie. Na premierze filmu Lucy in the Sky, w którym wciela się w główną rolę, pojawiła się w wyzywającej obcisłej kreacji z bardzo głębokim, sięgającym niemal do pępka, dekoltem.

Beauty triki Natalie Portman. Aktorka wyjawiła, co jest dla niej najważniejsze

Cała stylizacja prezentowała się naprawdę efektownie, a gwiazda wyglądała jak prawdziwa seksbomba. Część fanów uznała jednak dekolt za przesadny i wręcz niesmaczny. Fani zwrócili też uwagę na wyjątkowo szczupłą figurę aktorki, u której trudno dostrzec piersi.

Jak pozować, by wyglądać szczuplej na zdjęciach?

Trzeba przyznać, że stylizacja jest naprawdę odważna. Naszym zdaniem jednak, aktorka prezentuje się w niej naprawdę obłędnie.

A wy? Co o tym myślicie?