Co nowego u Natalii Siwiec? Zmiany, zmiany, zmiany. Jakiś czas temu celebrytka pokazała zdjęcie bez makijażu. Teraz zaskakuje zupełnie nową fryzurą. Ciemne długie włosy zastąpił modny lob ze złocistymi refleksami. Czyżby modelka wracała do naturalnego wydania? Internauci mają odmienne zdanie.

Metamorfoza Natalii Siwiec jest tak widoczna, że nie da się przejść obok niej obojętnie. Zniknęły charakterystyczne ciemne włosy, a w ich miejscu pojawił się jaśniejszy odcień. Mimo to internauci postanowili debatować nad czymś zupełnie innym. Jak zauważył Kozaczek.pl, kobieta padła ofiarą nieprzyjemnych komentarzy.

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC POKAZAŁA ZDJĘCIE BEZ MAKIJAŻU. NATURALNIE PIĘKNA?

Straszne zdjęcie…jak nie Ty…

Niedługo przestanę cię poznawać Natalko, jesteś taka piękna po co poprawiać idealność?

Natalia! Co się stało z Twoją twarzą? Bardzo sztucznie!! Nie rób nic więcej z twarzą, nie zamieniaj się w sztucznego potwora.

Celebrytka poczuła się dotknięta komentarzami hejterów i zdecydowała się na nie odpowiedzieć.

ludziki czy wy naprawdę to piszecie ? Naprawdę nie ogarniacie że jest coś takiego jak kąt z którego jest robione zdjęcie, mina, światło i makeup . To wszytko sprawia, że na zdj wyglądamy różnie, a nie to,że przez noc się ostrzykujemy w innym kraju na szybko czy robimy operację plastyczną i na drugi dzień wyglądamy sztucznie! Wystarczy pomyśleć.

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC ZMIENIŁA KSZTAŁT ZĘBÓW. WYGLĄDA LEPIEJ NIŻ DO TEJ PORY?

Co o tym sądzicie? Rzeczywiście aż tak nie przypomina już siebie?