Spójrzmy prawdzie w oczy: przystojni więźniowie istnieją głównie na filmach, bo gdyby tak było, panie nie zachwyciłyby się Jeremym Meeksem, okrzykniętym najprzystojniejszym więźniem Ameryki, a kto wie, czy i nie świata.

Zdjęcie opublikowano dwa dni temu na policyjnych stonach i stamtąd wirusowo przedostało się do sieci. Rozpalone panie przerabiają zdjęcia, na których zamiast znanych modeli widnieje właśnie Meeks.

Kobiety są zaszokowane i pytają ze zdziwieniem: „Za co on został skazany? Za bycie przystojnym?”. Nie od dziś wiadomo, że panie wprost uwielbiają niegrzecznych chłopców… Niestety, mężczyzna winny jest znacznie poważniejszym przewinieniom, niż tylko łamanie serc kobiet przed komputerami. Przy Jeremym znaleziono nielegalną broń i amunicję, zresztą jako członek gangu jest bardzo dobrze znany policji.

Obecnie przebywa w areszcie, gdzie oczy mogą nim cieszyć policjantki. Kaucja za jego wyjście to 900 000 dolarów. Wątpliwe jednak, by któraś z pań okazała się tak szczodra. Może jednak jakiś dom mody się skusi? Wygląda tak dobrze jako model Dolce & Gabbana…

Największe Ciacho zza Krat: Jeremy Meeks!

Największe Ciacho zza Krat: Jeremy Meeks!

Największe Ciacho zza Krat: Jeremy Meeks!

Największe Ciacho zza Krat: Jeremy Meeks!