Kourtney Kardashian, czyli najstarsza z sióstr Kardashian ma już 39 lat, 4 dzieci i raczej średnio udane życie miłosne. Jednak to ona wydaje się być najmocniej stąpającą po ziemi siostrą – nie ma ciśnienia na ścianki ani wielką karierę. Nie wrzuca też zdjęć, które z daleka krzyczą desperacją. Nie można jej jednak odmówić tego, że nie lubi pozować. Tymczasem paparazzi przyłapali ją jak wychodziła z siłowni. To nie spodobało się Kourtney.

Przeglądając instagram Kourtney nie można jednak pozbyć się uczucia, że celebrytka lubi przyciągać uwagę. Często pozuje w samej bieliźnie, odkrywając idealnie płaski brzuch czy nagie pośladki. Nie można się też przyczepić do jej selfie bez makijażu – wyglądają wręcz idealnie.

ZOBACZ TEŻ: KOURTNEY KARDASHIAN ZDRADZA SWÓJ SPOSÓB NA TAKĄ PUPĘ! (FOTO)

Okazuje się jednak, że Kourtney, tak jak inni celebryci, ma sporo do ukrycia. Wybiegając w pośpiechu z siłowni, Kardashianka nie tylko nie miała na sobie makijażu, lecz także zapomniała o ułożeniu włosów i poprawieniu legginsów, które podciągnięte zbyt mocno, niemiłosiernie wpijały jej się w dolne partie ciała.

Z jednej strony trochę nam szkoda Kourt, bo kto z nas chciałby być fotografowany gorszego dnia, wychodząc z siłowni, bez makijażu i w dresach? Nie możemy jednak opędzić się od myśli, że to cena, jaką płaci się za bycie sławną jedynie z powodu… sławnej rodziny.

Myślicie, że to celowy zabieg i też ma na celu zwrócenie na nią uwagi?