Bella i Gigi Hadid, mimo młodego wieku, mogą pochwalić się międzynarodową karierą w świecie modelingu. Ich zdjęcia pojawiły się już w najbardziej prestiżowych magazynach związanych z branżą mody i urody. A one same brały udział w wybiegach u najlepszych projektantów.

Żona Kamila Stocha modelką. W ten sposób promuje kulturę góralską

Chociaż obie siostry są jeszcze bardzo młode, już doczekały się poważnej konkurencji. Jest nią Alina Yakupova, która słynie z niesamowicie pięknej urody, a w modelingu pracuje już od 4 roku życia.

Dziewczynka ma na swoim koncie sesje zdjęciowe dla wielu popularnych marek dziecięcych, a o jej pięknej urodzie pisały takie magazyny jak Instyle czy Grazia. 6-letnia Rosjanka ma już wiele fanów, a jej konto na Instagramie śledzi ponad 42 tyś. użytkowników.

Według badań naukowych Ta modelka ma najpiękniejszą twarz na świecie

Na profilu dziewczynki, który prowadzi jej mama, znajduje się wiele zdjęć i krótkich filmików z sesji zdjęciowych, a także prywatne zdjęcia. Młoda modelka słynie z niesamowitej, delikatnej urody oraz wrodzonego talentu. Przed kamerami zachowuje się zupełnie swobodnie, pozując z uśmiechem i przybierając naturalne pozy. Mimo tak młodego wieku ma już duże doświadczenie w branży modelingu, być może w przyszłości czeka na nią międzynarodowa kariera i współpraca z największymi projektantami mody.

Nowa reklama Primark zaskakuje. Modelką jest dziewczyna po amputacji nogi