Firma TC CANDLER co roku przygotowuje zestawienie 100 najpiękniejszych twarzy minionych 12 miesięcy. W tej edycji pierwsze miejsce zajęła 19-letnia Yael Shelbia pochodząca z Izraela. W rankingu pojawiła się też polska modelka Karolina Pisarek.

Tytuł najpiękniejszej twarzy roku 2020 zdobyła 19-letnia modelka. Karierę rozpoczęła już w wieku 15 lat. Mimo młodego wieku dziewczyna ma już na swoim koncie współpracę z wieloma znanymi markami i agencjami m.in. z Niemiec, Austrii i Stanów Zjednoczonych.

Przymierza spodnie z sieciówek. Po 7 parach odkryła bardzo dziwną zależność

Najpiękniejsza twarz 2020 roku – nagrodę zdobyła 19-letnia Yael Shelbia

Yael współpracowała także z jedną z najpopularniejszych marek kosmetycznych. Reklamowała kosmetyki Kylie Jenner. Na co dzień modelka ogranicza używanie kolorowych kosmetyków i rzadko pokazuje się w pełnym makijażu. Na jej Instagramowym koncie można znaleźć wiele zdjęć, na których 19-latka pozuje w naturalnej odsłonie.

Modelka zamieściła post w mediach społecznościowych, w którym dziękuje za wyróżnienie.

Dziękuję organizatorom konkursu i wszystkim głosującym, doceniam to z całego serca

W rankingu 100 najpiękniejszych twarzy 2020 roku znalazło się także nazwisko Polki Karoliny Pisarek. Modelka uplasowała się na 40 miejscu, prześcigając takie gwiazdy jak np. Ariana Grande.

Długie włosy w rekordowym czasie: 10 wskazówek jak przyspieszyć wzrost włosów