Do wypełniaczy stosowanych jako sposób na powiększenie ust już zdążyłyśmy się przyzwyczaić. Ale ten nowy pomysł na ich zastosowanie jest dla nas prawdziwym zaskoczeniem.

Popularny, nieinwazyjny zabieg zapewni Ci nie tylko pełne usta. W rzeczywistości wypełniacze mogą być stosowane na wiele sposób, w różnych miejscach na ciele.

ZOBACZ TEŻ: JAKIE ZABIEGI KOSMETYCZNE MOŻESZ BEZPIECZNIE WYKONAĆ W DOMU?

Lekarz medycyny estetycznej dr Esho tłumaczy Ludzie decydują się na wypełniacze w sutkach, ponieważ chcą, by były one bardziej widoczne i jędrne. Taki zabieg może jednak być niebezpieczny dla naszego ciała. Nie jest to procedura, którą polecałbym każdemu pacjentowi. Może zwiększyć to ryzyko infekcji i potencjalnie przeszkadzać w karmieniu piersią.

Kolejnym dziwnym zastosowaniem wypełniaczy jest wstrzyknięcie ich w.. uszy. Pomaga to zmienić ich kształt i skorygować drobne niedoskonałości. Bardzo często z tego rodzaju zabiegu korzystają osoby, które mają widoczny ślad po kolczykach.

ZOBACZ TEŻ: ODKURZANIE WŁOSÓW. DZIĘKI TEJ METODZIE POZBĘDZIESZ SIĘ ZNISZCZEŃ RAZ NA ZAWSZE

Dłonie to jeden z obszarów ciała, który może ujawnić prawdę o naszym wieku. Z czasem mogą pojawić się na nich przebarwienia, a skóra staje się pomarszczona i pozbawiona dawnej elastyczności. Wypełniacze pomagają przywrócić im młodszy wygląd i znacznie wygładzić skórę.

Co Wy na to?