Trwałe kosmetyki to prawdziwe perełki w kosmetyczce każdej kobiety. W końcu żadna z nas nie lubi, gdy po kilku godzinach po podkładzie nie ma już ani śladu, a tusz jest pokruszony i wyglądamy jak panda… Dzisiaj mamy dla Was 5 najlepszych wg nas baz pod makijaż, dzięki którym makijaż przez cały dzień będzie prezentować się idealnie. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ TEŻ: CZERWONE USTA – PRZEGLĄD SZMINEK I BŁYSZCZYKÓW

Benefit – The POREfessional – 159 zł

Wg nas – najlepsza baza z najlepszych! Wielokrotnie ratowała nas z opresji. Idealnie sprawdza się na wielkie wyjścia, nie dość, że świetnie wygładza twarz i zmniejsza widoczność porów to jeszcze sprawia, że makijaż nawet po 12 godzinach wygląda doskonale. Jedynym minusem tego produktu jest jego cena, jednak kosmetyk jest bardzo wydajny i starczy na długi czas.

Najlepsza baza pod makijaż - 5 propozycji (FOTO)

MAC – Prep + Prime Skin – 115 zł

Uwielbiamy kosmetyki marki MAC. Wielokrotnie bardzo pozytywnie zaskakiwały nas swoją trwałością. Podobnie było w przypadku tej bazy pod makijaż. Produkt jest lekki i dobrze matuje twarz. Podkład wygląda na nim bosko i co najważniejsze – utrzymuje się na swoim miejscy przez wiele godzin!

Najlepsza baza pod makijaż - 5 propozycji (FOTO)

Make Up For Ever – Step 1 – Baza Matująca – 159 zł

Baza idealnie wygładza cerę i wyrównuje koloryt skóry. Naszą ulubioną jest ta w wersji matującej. Pokochają w szczególności te w Was, które mają problemy z przetłuszczającą się strefą „T”.

Najlepsza baza pod makijaż - 5 propozycji (FOTO)

Smashbox – Photo Finish Pore Minimizing Primer – 155 zł

Kolejna baza, która dobrze matuje i zmniejsza widoczność porów. Bardzo podobna do produktu Benefit, możecie stosować ją zarówno pod, jak i na makijaż. Idealnie sprawdzi się do poprawek w ciągu dnia, można porównać ją do „Photoshopa” w kremie!

Najlepsza baza pod makijaż - 5 propozycji (FOTO)

Urban Decay – Baza zmniejszająca widoczność porów – 125 zł

Kosmetyki Urban Decay nie zawiodły nas jeszcze nigdy. Początkowo zakochałyśmy się w ich bazie pod cienie do powiek, następnie postanowiłyśmy wypróbować tą pod podkład. Jakość zarówno jednego, jak i drugiego produktu, powaliła nas na kolana!

Najlepsza baza pod makijaż - 5 propozycji (FOTO)