Skąd wziął się pomysł, jak przeradza się w biżuterię i jaka tak naprawdę jest marka My Way Jewellery?
Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie czytając poniższy artykuł.

MY FASHION, MY LIFE, MY WAY

Wcześniej na polskim rynku brakowało biżuterii, która łączyłaby wyrafinowanie i subtelność wzorów, jednocześnie zaspokajając gusta najbardziej wymagających klientek. Dyrektor Kreatywna marki – Aleksandra Nowak, związana z rynkiem modowym od kilku lat, jak każda z nas szukała czegoś innego, inspirującego- biżuterii z którą sama mogłaby się utożsamić. W ten właśnie sposób, w Gdyni nad morzem, narodził się pomysł stworzenia biżuterii innej niż wszystkie, którą możesz wyrazić swoje uwielbienie do życia, pasję czy po prostu siebie. Symbolem marki jest ważka, która oznacza piękno, odnowę, aktywność, szczęście i chęć wyrażania siebie w pełni. To znak, który idealnie komponuje się z filozofią My Way Jewellery – MY FASHION, MY LIFE, MY WAY. Ten oryginalny wzór, w postaci graweru, znajdziecie na przeciwwadze w większości modeli tej marki.

Wszystko zaczęło się od marzeń…

W My Way Jewellery każdy dzień niesie nową inspirację. Wszystko zaczyna się od pomysłu, wizji przelanej na kawałek papieru. Nim jednak szkic stanie się naszyjnikiem czy bransoletką musi przejść długą drogę. Sekretem najwyższej jakości naszych wyrobów, połączonej z ich konkurencyjnymi cenami jest autorski projekt biżuterii oraz produkcja pod czujnym okiem ekspertów ds. jakości, którzy czynią produkt unikalnym w każdym calu. – mówi Aleksandra Nowak. Współpraca z najlepszymi mistrzami złotnictwa, niezwykła dbałość o detale i jakość materiałów sprawiają, że efekt finalny jest naprawdę zachwycający.
My Way Jewellery oferuje swoim klientom ponad 100 unikalnych wzorów w 3 najmodniejszych wariantach kolorystycznych srebrnym, złotym oraz pozłoceniu różowym. Wszystkie modele wykonane są ze srebra wysokiej próby 925, a niektóre pokryte warstwą 18 karatowego złota. Dzięki temu klientki marki mogą cieszyć się tą wyjątkową biżuterią przez długie lata.

My Fashion, My Life, My Way

Delikatny naszyjnik czy urocza bransoletka doskonale nadają się na prezent, a ich unikalna forma i uniwersalność sprawiają, że dodają blasku wielu stylizacjom. Ponadto, decydując się na produkty ze złota i srebra masz pewność, że będą trwałe, posłużą Ci przez lata i przede wszystkim nie wyjdą z mody. Biorąc pod uwagę jakość wykonania i użyte materiały można śmiało powiedzieć, że produkty My Way Jewellery są warte grzechu.
Kolekcje tej marki znajdziecie na: www.myway-jewellery.pl
Facebook: https://www.facebook.com/MyWayJewellery

My Fashion, My Life, My Way

My Fashion, My Life, My Way

My Fashion, My Life, My Way

My Fashion, My Life, My Way

My Fashion, My Life, My Way

My Fashion, My Life, My Way