Ewa Chodakowska słynie ze swoich zdolności motywacyjnych i tego, że dzięki niej nowym ciałem może pochwalić się wiele kobiet. Ja jej Instagramie pojawia się mnóstwo motywacyjnych zdjęć. Ostatnio pojawiły się również zdjęcia, na których Ewa zaprezentowała swoją nową fryzurę. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: OOŁ! A JEDNAK – EWA CHODAKOWSKA POKONAŁA ANNĘ LEWANDOWSKĄ!

Ewa ani nie obcięła włosów, ani ich nie zafarbowała. Trenerka postanowiła zaszaleć i je… zakręcić! Nie chodzi wcale o hollywoodkie fale, a o fryzurę w stylu afro! Ewa wygląda niczym dziewczyna surfera. Czy uda jej się wypromować nowy trend na zbliżające się wakacje?

– kręcić czy nie… bo cały czas chodzą za mną takie… crazy for curls 🌀🌀🌀 #selfie #hair #blond #polishgirl 💋💋💋 – napisała obok zdjęcia.

Zdania obserwatorów jak zwykle są bardzo podzielone.

– Ładnemu we wszystkim ładnie! <3 – Koniecznie! Czas puscic te wyprostowana nude w niepamiec 😉 loki dla zakreconej 👍👌 – Moim zdaniem lepiej pasują do ciebie proste włosy. Uwielbiam jak wyczeszesz sobie wysokiego kucyka ❤❤❤ – Oj nieeeee. W prostych tak zdrowo, młodo i dziewczęco 😘 – Nie kręć…. Pięknie wyglądasz, ale w prostych jeszcze piękniej 😘 – czytamy.

ZOBACZ TEŻ: EWA CHODAKOWSKA: OD SZOROWANIA KIBLI DO…

Jak Wam się podoba?

Musicie zobaczyć nową fryzurę Ewy Chodakowskiej. PADNIECIE! (FOTO)

Musicie zobaczyć nową fryzurę Ewy Chodakowskiej. PADNIECIE! (FOTO)

Musicie zobaczyć nową fryzurę Ewy Chodakowskiej. PADNIECIE! (FOTO)