Modelki Victoria’s Secret zawsze słynęły ze swoich kobiecych kształtów, które były kluczem do sukcesu sprzedaży wyrobów tej marki.

Ostatnio dało się zauważyć wyraźne zaokrąglenie figur kilku pięknych aniołków, które, przypadkowo lub nie, w niemal tym samym czasie postanowiły powiększyć swoje rodziny.

W ubiegłym tygodniu była modelka VSLaetita Casta została sfotografowana na plaży we Włoszech. Casta pokazała się w skąpym bikini i z dumą prezentowała swój sporych rozmiarów brzuszek.
Zdjęcie Laetiti znajdziecie tutaj.

Już za trzy miesiące rozwiązania spodziewa się niemiecki akcent w VSHeidi Klum, która funkcję aniołka pełni już najdłużej ze wszystkich modelek.

W tym samym czasie przyjdzie na świat pierwsze dziecko Karoliny Kurkovej oraz jej partnera – producenta telewizyjnego – Archiego Drury. Mimo 6. miesiąca ciąży, u Karoliny ciąża wciąż jest mało widoczna, o czym możecie przekonać się tutaj.

Grudniową mamą zostanie Adriana Lima, która już teraz może pochwalić się widocznym brzuszkiem. Niemal pewne jest też, że do grona młodych matek dołączy ex-aniołek Gisele Bundchen, która póki co nie potwierdziła tej informacji publicznie, ale zdjęcia pokazują wyraźne zaokrąglenie figury pięknej Brazylijki.

Wszystkie modelki zapewne wrócą do pracy już w przyszłym sezonie, a po dodatkowych kilogramach nabytych w ciąży nie będzie już ani śladu – tak, jak to było w przypadku Heidi, czy Alessandry Ambrosio.

Zastanawiamy się jednak, kto weźmie udział w tegorocznym pokazie, który tradycyjnie odbędzie się już w grudniu. Czyżby do ekipy Victoria’s Secret miały dołączyć jakieś nowe twarze? A może macie jakieś swoje typy…