Wraz z premierą Fenty Beauty na początku jesieni, Rihanna zamierzała stworzyć linię kosmetyków przeznaczonych dla wszystkich kobiet. To właśnie dlatego jej marka zawiera czterdzieści różnych odcieni podkładów, a błyszczyk prezentuje się dobrze na każdych ustach. Biorąc pod uwagę fakt, że marka Fenty Beauty zdobyła już wiele prestiżowych nagród, z całą pewnością można powiedzieć, że Rihanna przedefiniowała definicję piękna.

W kampanii Fenty Beauty wzięła udział modelka o bardzo nietypowej i charakterystycznej urodzie. Slick Woods bez dwóch zdań wpisuje się w standardy, które kreuje piosenkarka. Kilka dni temu postanowiła podzielić się ze światem swoimi spostrzeżeniami. Na Instagramie udostępniła zrzut ekranu wyników wyszukiwania hasła „piękno”. Na ekranie pojawiły się zdjęcia Slick oraz Rihanny.

ZOBACZ TEŻ: RIHANNA STWORZYŁA PIERWSZĄ POMADKĘ NA MIESIĄCZKĘ!! JAK WYGLĄDA JEJ KOLOR?

Moja mama zadzwoniła do mnie dzisiaj i powiedziałem jej, że jest definicją piękna

– brzmi komentarz do zdjęcia Slick Woods.

Wzruszona modelka podziękowała Rihannie za próbę zmiany ideałów współczesnego świata, za próbę zakończenia ślepej pogoni za nieistniejącymi ideałami. Slick dodała, że wszystkie kobiety są piękne na swój własny sposób.

Komentarze jej fanów są wypełnione pozytywnymi słowami. Nic dziwnego, ponieważ modelka poruszyła bardzo ważny temat. Nie ma jednej definicji piękna, a każda osoba jest piękna na swój sposób. Mamy nadzieję, że więcej marek podejmie ten sam sposób walki ze współczesnymi standardami.

ZOBACZ TEŻ: OMG! RIHANNA ODPOWIADA FANCE W POWALAJĄCY SPOSÓB! POMADKI FENTY BEAUTY…

Zgadzacie się z nią?