Coraz więcej gwiazd decyduje się na mocne cięcia włosów.  Wciąż modny bob to jedna z najchętniej wybieranych fryzur ostatnich kilku miesięcy. Na metamorfozę zdecydowały się już takie gwiazdy jak: Kaia Gerber, Jennifer Lopez, Kim Kardashian i Naomi Watts.

#WorldChildrensDay. Millie Bobby Brown opowiada o trudnej przeszłości w szkole

Jedną z gwiazd, która przeszła już wiele metamorfoz jest Millie Bobby Brown. Mimo młodego wieku aktorka zdecydowała się na drastyczną zmianę wyglądu. Na potrzeby roli w serialu Stranger Things ogoliła głowę, a w następnym sezonie pokazała się w krótkich, brązowych lokach.

Kolejną zmianą były imponująco długie, doczepione pasma. Zmiana fryzury również była podyktowana przygotowaniami do roli. Tym razem chodziło o film Enola Holmes. Millie zagra w nim młodszą siostrę Sherlocka.

Millie Bobby Brown w holograficznym makijażu stworzonym z… płyt CD

Nowa fryzura Millie Bobby Brown

Kariera 15-letniej aktorki nabiera tempa. Po wielkim sukcesie serialu Stranger Things otrzymuje wiele propozycji, i jak widać, nie ma problemów z szybką zmianą wizerunku na potrzeby kolejnych ról. Teraz jednak Millie zdecydowała się na powrót do fryzury, w której czuje się najlepiej.

Kolejny gwiazdor poddał się metamorfozie. Wybrał bardzo kontrowersyjne cięcie

Zdjęła przedłużone, jasne pasma włosów i zdecydowała się na loba o nieco ciemniejszym odcieniu. Mimo wielu zmian jej włosy są w bardzo dobrej kondycji. Zdjęcie najnowszego wyglądu aktorki opublikował jej stylista fryzur Jacob Habib Khan. Internauci zareagowali bardzo pozytywnie na metamorfozę:

Królowa

Uwielbiam ją w tym wydaniu

Pięknie

Jest cudowna. Kocham ją

Każda z dotychczasowych metamorfoz Millie świadczy o jej ogromnym talencie i pasji. Aktorka jest w stanie poświęcić wiele, by w pełni zrealizować nowy projekt i wcielić się w rolę w stu procentach. W najnowszym wydaniu pokazuje jak wygląda na co dzień i właśnie w tej wersji uwielbiamy ją najbardziej.