Miley Cyrus ma za sobą bardzo intensywny czas. Zakończyła wieloletni związek z australijskim aktorem Liamem Hemsworthem, nagrała piosenkę o rozstaniu, a niedługo potem wdała się w krótki romans z Kaitlynn Carter. Mimo przykrych doświadczeń artystka stara się zachować optymizm. Niedawno okazało się, że spotyka się z piosenkarzem Codym Simpsonem.

Niestety tak wiele zmian, które niedawno działy się w życiu piosenkarki odbiły się na jej zdrowiu. Miley Cyrus trafiła do szpitala, ponieważ zdiagnozowano u niej zapalenie migdałków. To jednak nie przeszkadzało jej w tym, by poddać się metamorfozie.

Miley Cyrus w najmodniejszej sukience tego lata. Wygląda zjawiskowo

Obecność szpitalnego łóżka nie była dla niej żadnym utrudnieniem. Na początku Miley zaczęła od włosów. Poprosiła swoją mamę, by pomogła jej zmienić fryzurę, a potem zajęła się ubiorem, zmieniając piżamę w sukienkę na cienkich ramiączkach. Wszystko zostało oczywiście udokumentowane na Instagramie gwiazdy.

Na koniec piosenkarka zrobiła lekki makijaż, który był ostatnim etapem jej szybkiej zmiany. Okazało się też, że całe zamieszanie było wywołane odwiedzinami jej nowego chłopaka  Cody Simpsona.

Wyczilowana Miley Cyrus bez makijażu. Serca fanów zadrżały, kiedy w świat poszła pewna plotka

instagram

instagram

instagram