Rozstanie Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem po zaledwie kilku miesiącach małżeństwa odbiło się w mediach szerokim echem, stawiając ich w samym centrum zainteresowania. Od tamtej pory paparazzi śledzą niemal każdy ich ruch, co chwilę donosząc o kolejnych romansach Cyrus.

Miley Cyrus i jej nowy tatuaż. Ma dla niej naprawdę wielkie znaczenie

Piosenkarka najpierw wdała się w krótki, acz żarliwy romans z Kaitlyn Carter, a od niespełna dwóch miesięcy spotyka się z Codym Simpsonem. I wszystko wskazuje na to, że tym razem nie będzie to przelotny romans.

Miley Cyrus w kaszkiecie. Dawno nie wyglądała tak dobrze?

Była gwiazda Disneya zaprosiła chłopaka na ślub swojego młodszego brata Braisona, a zdjęciami z wydarzenia podzieliła się w sieci. Największe zaskoczenie nie wzbudziła jednak obecność Simpsona na ceremonii, a stroje pary, które zdaniem wielu fanów były niestosowne do okazji.

Hailey Bieber miała 3 suknie ślubne! Ostatnia z nich to prawdziwe dzieło sztuki

Oboje ubrali się bowiem na czarno, co zdaniem komentujących nadaje się bardziej na pogrzeb niż wesele, które kojarzy się przecież przede wszystkim z radością i szczęściem.

Jennifer Lopez w za małej sukni ślubnej. Tak przygotowuje się do ślubu?

Trzeba przyznać, że strój Cyrus faktycznie wyglądał żałobnie – czarna bluzka z długim rękawem, długa spódnica i kozaki w tym samym kolorze, nadały piosenkarce naprawdę ponurego wyrazu. Nieco lepiej wyglądał Simpson, który połączył elegancję z nonszalancją, rozpinając koszulę i podwijając rękawy.

Co myślicie?