Wszystko wskazuje na to, że moda na nieudane metamorfozy trwa w najlepsze i uległa jej nawet Mila Kunis.

Drastyczna metamorfoza gwiazdora „Stranger Things”. Fani są zrozpaczeni

Mila Kunis należy do grona najpiękniejszych Hollywoodzkich aktorek. Gwiazda ceniona jest jednak przede wszystkim za naturalność i swobodny styl, jaki często prezentuje na co dzień. Aktorka w przeciwieństwie do innych sław często pokazuje się bez makijażu, w niedbale związanych włosach i niezobowiązujących, ale wygodnych stylizacjach. I to właśnie za tę naturalność pokochali ją fani.

Martyna Wojciechowska zmieniła fryzurę. Szokująca metamorfoza

Aktorka nie jest też fanką radykalnych metamorfoz, czy innych eksperymentów z wizerunkiem. Od lat wierna jest swoim charakterystycznym ciemnym włosom, które podkreślają jej subtelną urodę.

Noah Centineo drastycznie zmienił wizerunek. Zdecydował się na blond

Teraz jednak uległa modzie i idąc przykładem innych gwiazd, zdecydowała się na naprawdę drastyczną zmianę. Aktorka została przyłapana przez paparazzi podczas spotkania ze znajomymi. Na zdjęciach możemy zobaczyć jej nową, zaskakującą fryzurę –  ciemne dotąd włosy zafarbowała na ciepły odcień blondu, który uzupełniła niebieskimi pasemkami.

Harry Styles ściął włosy. Fani są załamani

Fani aktorki twierdzą, że to zmiana na niekorzyść i wyrażają przy tym nadzieję, że Kunis już wkrótce wróci do dawnego odcienia.

Naprawdę aż tak źle? Naszym zdaniem aktorka wciąż wygląda pięknie.