Na popularnej platformie społecznościowej swoje wielkie pięć minut przeżywa właśnie pewna metoda, która ma pomóc przełamać lody i zapewnić udaną randkę z interesującym, ale jednak nadal nieznajomym. Nie trzeba nawet nic mówić, bo wszystko opiera się tu na umiejętnym spojrzeniu, które ma być tak wymowne, że w pełni zastąpi słowa. To Na czym polega jej fenomen i czym dokładnie jest rozsławiona metoda trójkąta?

Trudna sztuka randkowania? Metoda trójkąta pomoże  

Z jednej strony zależy Ci na tym, by znaleźć drugą połówkę i stworzyć z nią udany związek, ale sama wizja drogi, którą musisz przemierzyć, aby udało Ci się to osiągnąć jest krótko mówiąc wyboista i kręta? Osoby, które nie lubią randkowania i mają trudności z odczytywaniem intencji drugiej osoby mogą skorzystać z pewnej pomocy, którą podsuwa TikTok. To tzw. metoda trójkąta, która ma przełamać niepewność i pokazać Twoje zainteresowanie i chęć przejścia do następnego etapu znajomości.

Nieproszony gość w Twoim życiu. Sprawdź czym jest efekt zombie

Metoda trójkąta w randkowaniu: na czym polega i jak z niej skorzystać?

Ponad 25 milionów użytkowników TikToka zna już tę najnowszą technikę flirtu. Wystarczy, że wpiszesz hasztag #thetrianglemethod, a wyświetlą Ci się filmiki, w których użytkownicy omawiają na czym dokładnie opiera się jej sukces. No właśnie na czym? Metoda trójkąta nie wykorzystuje słów, ale mowę ciała. To specyficzny sposób spojrzenia, który ma przekazać Twoje zainteresowanie drugą osobą i skłonić ją do pocałunku.

Przez całą randkę pamiętaj o tym, aby utrzymywać kontakt wzrokowy. Co jakiś czas przenieś wzrok z jednego oka Twojego partnera na jego usta, a następnie znów spójrz w jego drugie oko. W ten sposób stworzysz niewidzialny wzór (odwróconego) trójkąta. To pomoże wbudować między wami mocniejszą więź i zasygnalizować Twoje zainteresowanie drugą osobą oraz chęć bliższego kontaktu.

Cookie Jarring: nowy, niebezpieczny syndrom randkowy. Nie daj nabić się w słoik

Metoda trójkąta: co daje i czego można się spodziewać?

To Twój krok w stronę partnera, który ma mu zakomunikować, bez użycia słów gotowość do pocałunku. Poświęć kilka sekund na każdy z trzech obszarów i pamiętaj o tym, aby całość wyglądała swobodnie i naturalnie. Na TikToku nie brakuje filmików instruktażowych. Ten sposób flirtu doczekał się też szerszej interpretacji. Według internetowych mistrzów podrywu dzięki metodzie trójkąta nie tylko wysyłasz sygnał na przełamanie pierwszych lodów, ale dzięki częstemu sięganiu po ten patent możesz sprawić, że druga osoba zupełnie straci dla Ciebie głowę.

@ridethewav3ss Wanna seduce someone - this literally melts them #fyp #manifestationhim #sireneyes #trianglemethod ♬ Originalton - in ur dreams
@darkfemmesecrets Feminine power🔮🧘‍♀️#femalefatale #suduction #manipulation #manipluation #girlpower ♬ Genesis - печальноизвестный