Zmiana pory roku to doskonały moment na zmianę fryzury. Dobrze wiedzą o tym gwiazdy, które wręcz masowo zdecydowały się na odświeżenie wizerunku. Są wśród nich już Selena Gomez, Britney Spears, Kate Middleton, czy właśnie Ashley Benson.

Selena Gomez zmieniła fryzurę! Zdecydowała się na drastyczne cięcie

Benson to młoda aktorka, której rozpoznawalność przyniósł jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatek Pretty Little Liars. Kultowa seria zyskała rzeszę fanów niemal na całym świecie, czyniąc z aktorek prawdziwe gwiazdy z pierwszych stron gazet. I chociaż kariera Benson po zakończeniu serii stanęła w miejscu,  wciąż jest w centrum zainteresowania dzięki romantycznej relacji, jaka łączy ją z  Carą Delevingne.

Księżna Kate już tak nie wygląda! Wybrała jeden z najmodniejszych odcieni sezonu

Teraz gwiazda znów przypomniała o sobie, stawiając na mocną zmianę fryzury. Benson zdecydowała się na modnego już od kilku sezonów long boba do obojczyków. Celebrytka zmieniła też kolor na znacznie ciemniejszy niż dotychczas odcień blondu.

Dla Benson, która słynęła z bardzo jasnych, a nawet platynowych blond włosów, jest to naprawdę spora zmiana. Aktorka wygląda teraz znacznie dojrzalej i bardzo drapieżnie.

Ariana Grande w naturalnym wydaniu. Fani oszaleli na punkcie jej fryzury

Czyżby chciała w ten sposób zerwać z łatką cukierkowej blondynki?