Meghan Markle to jedna z najbardziej popularnych osób w całej rodzinie królewskiej. Niestety za wielką sławą idą również przykre konsekwencje. Księżna stale znajduje się pod ostrzałem opinii publicznej, a każdy jej krok jest szeroko komentowany w mediach.

Meghan Markle w doczepach. Chciała wyglądać jak Kate?

Krytyczne podejście do księżnej spowodowało, że rodzina królewska postanowiła interweniować. Megan razem z księciem Harrym zdecydowali się na odważny krok i udzielili długiego wywiadu dla stacji telewizyjnej ITV, w którym opowiedzieli o wszystkich aspektach życia w blasku fleszy. Niestety to również nie zostało dobrze odebrane przez opinię publiczną. Wielu odbiorców krytykowało parę i zarzucało jej hipokryzję.

Niestety zła passa Meghan trwa dalej, czego przykładem są opublikowane wyniki ankiety, którą zdecydowała się przeprowadzić jedna z zagranicznych gazet. Według czasopisma Metro księżna wzbudza sympatię u 41% ankietowanych. W badaniu zaś wzięło udział 1005 osób. Niestety ten wynik dał jej przedostatnie miejsce pośród wszystkich członków rodziny królewskiej. Na ostatnim miejscu znalazł się brytyjski książę Andrzej, drugi syn królowej Elżbiety.

Księżna Meghan Markle ujawniła skąd czerpała inspiracje na swój ślubny makijaż

Ankieta pokazała również, że Meghan cieszy się o wiele większą sympatią wśród młodszej grupy odbiorców. Zyskała najwięcej pozytywnych opinii od młodych ludzi, których średnia wieku wynosi 22 lata. U osób w przedziale wiekowym 55-64 lata, księżna otrzymała jedynie 28 procent.