Meghan Markle od ślubu z księciem Harrym nieustannie znajduje się pod odstrzałem mediów. W przeciwieństwie do księżnej Middleton, która skradła serca Brytyjczyków, Amerykanka krytykowana jest niemal za wszystko.

Księżna Meghan Markle ujawniła skąd czerpała inspiracje na swój ślubny makijaż

Zmęczona ciągłym prześladowaniem mediów, wraz z mężem postanowiła wystąpić w dokumencie brytyjskiej stacji telewizyjnej ITV, w którym szczerze opowiedzieli o życiu w blasku fleszy, daleko odbiegającym od idylli. Wywiad choć wzruszył, nie spodobał się Brytyjczykom, którzy zarzucili parze hipokryzję.

Księżna Kate już tak nie wygląda! Wybrała jeden z najmodniejszych odcieni sezonu

Markle wydaje się jednak robić dobrą minę do złej gry i podczas ostatniego oficjalnego wyjścia, uśmiech wręcz nie schodził jej z twarzy. Księżna Sussex, która często krytykowana za (zdaniem wielu) niestosowny ubiór, tym razem naprawdę się postarała. Jednak i to nie uchroniło ją przed krytyką – zdaniem wielu Markle bezczelnie skopiowała Middleton.

Selena Gomez znalazła nową ikonę mody. Skopiowała cały jej strój!

Nie da się ukryć, że jej stylizacja faktycznie przywodziła na myśl księżną Kate – sukienka o prostym kroju i klasyczne granatowe czółenka i rozpuszczone fale to sztandarowe elementy niemal każdej stylizacji księżnej Cambridge. \

Ten jeden krój sukienki, który nosi księżna Kate, sprawdzi się w każdej sytuacji

Największą uwagę zwracała jednak fryzura Amerykanki. W przeciwieństwie do Kate, włosy Markle nigdy nie zachwycały objętością, dlatego zazwyczaj czesała je w gładkiego koka. Tym razem jednak jej fryzura wyglądała naprawdę imponująco – od długich, gęstych fal nie dało się wręcz odwrócić wzroku. Zdaniem fanów Księżna uzyskała taki efekt dzięki doczepom, co znów spotkało się z dezaprobatą poddanych.

Tak zmieniła się twarz Meghan Markle po ciąży! Pokazali pierwsze zdjęcie

Trzeba jednak przyznać, że tym razem prezentowała się naprawdę obłędnie.

Pasuje jej taki styl?