Meghan Markle po raz kolejny ma kłopoty ze strony rodziny. TMZ donosi, że jej przyrodnia siostra Samantha Markle pozwała księżną w związku z niesławnym wywiadem u Oprah Winfrey. Kobieta twierdzi, że narracja Markle jest fałszywa. Meghan miała kłamać między innymi na temat bycia „jedynaczką”.

Internauci twierdzą, że księżniczka Charlotte wygląda na tym zdjęciu jak młoda księżna Diana

Samantha twierdzi również, że Markle kłamała, mówiąc, że widziały się „co najmniej 18, 19 lat temu”. Kwestionuje także twierdzenie, że miałaby przyjąć nazwisko Markle dopiero po tym, jak jej przyrodnia siostra zaczęła spotykać się z księciem Harrym. Zaprzecza również twierdzeniu Meghan Markle, że sama miała opłacać swoją edukację i wydatki w Northwestern, twierdząc, że ich ojciec Thomas pokrył rachunek.

Według Samanthy rodzina nie mogła ingerować ani zaprzeczać fałszywej narracji i baśniowej historii życia wymyślonej przez Sussexów. Samantha twierdzi również, że wypowiedzi Markle na jej temat „zaszkodziły sprzedaży jej autobiografii, uniemożliwiły znalezienie pracy i wywołały stres emocjonalny i psychiczny”.

Jak czytać cyrylicę i porozumieć się z Ukraińcami? Ten poradnik bije rekordy popularności w Sieci