Księżna Sussex Meghan Markle niejednokrotnie udowadniała, że jest kobietą z krwi i kości, która mimo wstąpienia w szeregi rodziny królewskiej, nadal zmaga się ze zwykłymi, kobiecymi problemami. Tym razem jest podobnie. Księżna przybyła do Royal Albert Hall w butach, dzięki którym ponownie złamała zasady protokołu królewskiego oraz dzięki którym kolejny raz udowodniła, że jest jak każda z nas.

ZOBACZ TEŻ: WIEMY JAKĄ MAKIJAŻOWĄ SZTUCZKĘ STOSUJE MEGHAN MARKLE BY UKRYĆ OZNAKI ZMĘCZENIA

W jaki sposób udało jej się po raz kolejny nagiąć zasady? Kobiety należące do rodziny królewskiej na oficjalnych wyjściach powinny pojawiać się w rajstopach i butach z zasłoniętymi palcami. Tego dnia Meghan nie dość, że założyła sandałki na obcasie to jeszcze na gołe stopy z pomalowanymi na czerwono paznokciami.

Do sieci trafiły zdjęcia jej stóp. Fotografom udało się uchwycić wielką bliznę, która znajduje się na jednej z nich. Domyślacie się już, z jaką chorobą zmagała się księżna? Oczywiście chodzi o haluksy, czyli chorobę, która rozwija się w wyniku noszenia butów na wysokich obcasach, stojącego trybu życia, nadwagi lub płaskostopia.

ZOBACZ TEŻ: OTO JAK KSIĘŻNA MEGHAN MARKLE INTERPRETUJE TRENDY Z NOWOJORSKIEGO TYGODNIA MODY

Zazwyczaj kobiety zwlekają z pójściem do lekarza, przez co leczenie zachowawcze nie ma już sensu. Wtedy konieczne jest przeprowadzenie bardzo bolesnej operacji, którą ma za sobą również księżna.

Meghan Markle pokazała bliznę po bardzo bolesnej operacji

Meghan Markle pokazała bliznę po bardzo bolesnej operacji

Meghan Markle pokazała bliznę po bardzo bolesnej operacji