Choć od królewskiego ślubu minęły już niemal dwa miesiące, media wciąż obdarzają Meghan Markle ogromnym zainteresowaniem. Wzmożona aktywność publiczna sprawia, że księżna musi z ogromną uwagą dbać o swój wygląd, ale – na szczęście – ma na to swoje sposoby.

Zobacz też: ZDRADZAMY 10 URODOWYCH TRIKÓW KATE I MEGHAN! TO DZIĘKI NIM WYGLĄDAJĄ PIĘKNIE

Jedną ze sztuczek Meghan, jeszcze z czasów aktorskich, jest stosowanie sprayu teksturyzującego do włosów. W jednym z wywiadów wyznała kiedyś, że to najlepsza metoda na uporanie się z niesforną fryzurą.

Czym jest spray teksturyzujący? To kosmetyk, który sprawdzi się idealnie, jeśli – nawet tuż po myciu – Wasze włosy są oporne na stylizację. Nadaje im plastyczność, ale bez sklejenia i obciążenia, dzięki czemu szybko ułożycie grzywkę czy nonszalancki warkocz. Marzą Wam się fale? Na lato idealnie sprawdzą się spraye z dodatkiem soli morskiej – to dzięki niej możecie stworzyć bardzo modny look w stylu beach waves!

Księżna Meghan używa sprayu marki Oribe, który w Polsce można dostać online, ale kosztuje prawie 200 złotych. Na szczęście w drogeriach znajdziecie wiele podobnych produktów, które również sprawdzą się idealnie. Sprawdźcie naszą galerię!