W ostatnim czasie znów jest głośno o Meghan Markle i księciu Harrym. Wszystko za sprawą niebezpiecznego incydentu, który miał miejsce w Nowym Jorku. Para była ścigana przez paparazzi. Podczas trwającego prawie dwie godziny pościgu doszło do wielu niebezpiecznych sytuacji drogowych.

Meghan Markle jest inspiracją dla wielu kobiet. Od wielu lat jest zaangażowana w działalność charytatywną i publiczną. Patronuje wielu organizacjom oraz jest głosem walki o prawa kobiet i aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska. Jest też wzorem szyku i elegancji.

Meghan Markle i jej sztuczka z butami

Meghan zdobyła popularność dzięki roli w serialu „W garniturach”. Wcieliła się w nim w postać asystentki Rachel Zane. Produkcja ta sprawiła, że stała się rozpoznawalna i często pojawiała się na branżowych imprezach. Jak wiele gwiazd, żona księcia Harry’ego, korzysta ze sprawdzonego patentu, dzięki któremu zawsze wygląda nienagannie. Sekretem jest noszenie butów, które są za duże mniej więcej o dwa rozmiary.

Ukryte znaczenie żółtej marynarki Kate Middleton. To stylizacja inspirowana królową Elżbietą

Sztuczka ta sprawdza się doskonale w przypadku długich i oficjalnych przyjęć, na których gwiazdy pozują w imponujących kreacjach, starając się zachować perfekcyjny wygląd i przyjąć odpowiednią postawę. Zbyt duże buty mają chronić przed dyskomfortem i pojawieniem się bolesnych pęcherzy.

Według ekspertki The Sun „gwiazdy często wybierają buty o rozmiar, a nawet dwa rozmiary większe, gdy pojawiają się na czerwonym dywanie. Wszystko to z jednego powodu, z którym wszyscy możemy się utożsamić – aby uniknąć pęcherzy” – powiedziała Harriet Davey, ekspertka ds. mody.

Nawet jeśli stopy spuchną od stania przez długi czas (na przykład podczas rozdania nagród i ceremonii), skóra nie będzie ocierać się o but, co może spowodować nieprzyjemne odciski i otarcia.

książę Harry i Meghan Markle źródło: ROTA / Camerapress / Forum