Premiera 3. sezonu Emily w Paryżu miała miejsce 21 grudnia. Fani z niecierpliwością czekali na kontynuację przygód ambitnej managerki z Chicago. Postać Emily odgrywa w serialu aktorka Lily Collins. W najnowszych odcinkach młoda dyrektorka działu marketingu nawiązuje współpracę z francuskim oddziałem McDonald’s. Jej zadaniem jest wypromowanie nowej pozycji w menu. Okazuje się, że McBaguette to nie tylko produkt wymyślony na potrzeby serialu.

Emily w Paryżu sezon 4: twórca serialu podpowiada, jak mogą potoczyć się miłosne relacje bohaterów

McBaguette z serialu Emily w Paryżu można dostać w McDonald’s

McBaguette, która pojawiła się w trzecim sezonie serialu Emily w Paryżu rzeczywiście istnieje. Produkt ten co jakiś czas powraca do oferty francuskich lokali. A po raz pierwszy został zaproponowany klientom restauracji w 2012 roku. Teraz specjalna bagietka dostępna jest w zestawie ze słodkimi, malinowymi makaronikami, frytkami i napojem.

Współpraca Netfliksa z McDonald’s idzie o krok dalej. Dla fanów Emily w Paryżu przygotowano także specjalny konkurs. Do wygrania jest popularna torba It Bag, którą w serialu nosi tytułowa bohaterka Emily. Na ten moment nie wiadomo jeszcze czy  McBaguette będzie dostępna również w polskich lokalach McDonald’s.