W czasach gdy supermodelki lat 90. takie jak Naomi Campbell i Kate Moss, zaczynają pojawiać się ponownie na wybiegu, Maye Musk znajduje się w ścisłej czołówce modelek, które przełamują bariery branżowe. Kobieta ma 69 lat i wciąż jest aktywna zawodowo. Chodzi w pokazach światowej sławy projektantów, pozuje do zdjęć, a ostatnio została również twarzą znanej marki kosmetycznej Cover Girl. Postanowiła zdradzić sekret swojej pięknej skóry.

Modelka twierdzi, że przyjęcie roli ambasadorki Cover Girl znaczyłoby dla niej wiele w każdym wieku, jednak to, że stała się nią w wieku prawie 70 lat, jest dla niej jeszcze bardziej ważne. Maye pracuje w branży od ponad 50 lat. Jest również dietetyczką. Postanowiła ujawnić swój klucz do długowieczności i pięknej skóry.

ZOBACZ TEŻ: MODELKA FENTY BEAUTY O WSPÓŁCZESNEJ DEFINICJI PIĘKNA! KOMEDIA CZY WYCISKACZ ŁEZ?

Zawsze musiałem nawilżać skórę. Zanim pojawiły się kremy z filtrem, zabezpieczałam ją przed słońcem kapeluszem. To bardzo ważne. Tak samo, jak codzienna aplikacja kremu pod oczy i balsamu do ust. Dla skóry najważniejsza jest dieta. Jeśli dobrze jesz, utrzymujesz swoją wagę w normie, a to działa przeciwstarzeniowo. Noszenie dodatkowego ciężaru postarza człowieka i przyprawia go o problemy zdrowotne. Nie czujesz się ładnie, a Twoja energia spada.

Modelka rekomenduje spożywanie produktów niskotłuszczowych, owoców, warzyw, orzechów, fasoli, roślin strączkowych, oliwek oraz awokado. To główne składniki jej diety. Według niej ogromny wpływ na skórę ma również styl życia i pozytywne nastawienie.

ZOBACZ TEŻ: MODELKA UJAWNIŁA, JAK ZWALCZYŁA TRĄDZIK! JEJ DOMOWY SYSTEM STAŁ SIĘ VIRALEM!

Jeśli lubisz swoje życie, stajesz się piękniejsza, ponieważ jesteś szczęśliwa. Spędzaj więcej czasu, dzieląc się swoją mądrością z innymi, opiekując się młodszymi ludźmi i pokazując im, że mamy dużo energii i dobrych rzeczy, które w nas żyją.

Zgadacie się z nią?