To zupełnie naturalne, że każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Problem polega na tym, że czasami kierują nami niezbyt zdrowe ambicje. Wysyłamy nasze pociechy na kolejne zajęcia pozalekcyjne i inwestujemy w ich wizerunek. Z jednej strony to przejaw troski, ale we wszystkim trzeba zachować umiar. Zdaniem internautów jej go brakuje.

Versace przeszła kolejną operację plastyczną. Zwężone usta wyglądają lepiej?

Carla Bellucci znana jest w mediach jako „najbardziej znienawidzona kobieta Wielkiej Brytanii”. 37-latka przyznała się, że zrobiła sobie operację nosa na koszt państwa. W tym celu flirtowała z lekarzami i udawała, że wygląd wpędził ją w ciężką depresję. Udało się – zabieg został w pełni zrefundowany. Teraz matka trójki dzieci idzie o krok dalej. Chce upiększyć swoją nastoletnią córkę.

 

Tanisha ma zaledwie 14 lat i chyba najbardziej na świecie potrzebuje wsparcia oraz akceptacji ze strony najbliższych. Z tym jest jednak problem, bo już od dawna dziewczynka słyszy o tym, że powinna sporo zmienić w swoim wyglądzie. Matka zachęca ją zrobienia licówek, wszczepienia implantów piersi i powiększenia pośladków. Nie w odległej przyszłości, ale jak najszybciej.

Natalia Siwiec ma nową fryzurę! Fani twierdzą, że wygląda w niej jak nastolatka

Za najpilniejszą poprawkę kobieta uważa operację nosa. Idealny wygląd ma zapewnić jej córce dostatnie życie, bo podobno na niczym innym nie może bazować.

Ona nie jest kujonką, więc nawet nie przejmuję się jej edukacją. Będzie musiała skupić się na wyglądzie, dlatego powinna być idealna. Tylko wtedy osiągnie sukces. W dzisiejszych czasach brzydcy ludzie są skazani na porażkę

– tłumaczy w rozmowie z magazynem „Closer”.

Moja córka uwielbia wizerunek Kardashianek. Jest fanką dużych pośladków, sterczących piersi i jędrnych ust. Planuje wstrzyknąć sobie wypełniacze, kiedy tylko skończy 16 lat, a ja to w pełni akceptuję. Skoro chce zostać influecnerką oraz gwiazdą reality show, to musi dopasować się do obowiązujących wzorców. Operacje plastyczne w jej przypadku są koniecznością. To ładna dziewczynka, ale dzięki chirurgom będzie jeszcze piękniejsza
- przekonuje 37-letnia mama.

W dalszej części rozmowy wylicza wady nastoletniej córki, która podobno ma strasznie płaską pupę i zbyt szeroki nos.

Coś nam się wydaje, że operacje w tym przypadku nie wystarczą. Ona zawsze będzie uważała, że Tanisha może sobie jeszcze coś poprawić. A to nie dodaje pewności siebie, tylko wpędza w straszne kompleksy.