My też wciąż się zastanawiamy, jak to się stało, że przetrwaliśmy rok lockdownu bez podróży i z pracą przeniesioną do domu. Jak się czujemy po tym trudnym czasie, który przecież jeszcze nie dobiegł końca? Przede wszystkim zmęczone i bardziej podatne na wszelkie napięcia. Na szczęście są teraz otwarte przepiękne miejsca w Polsce, w których zadbasz o siebie od stóp do głów, wyciszysz się i skutecznie oderwiesz od rzeczywistości.

Manor House SPA – spokój i wytchnienie w sercu Polski

Jednym z takich magicznych miejsc jest Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów***** znajdujący się zaledwie 2 godziny od Warszawy, w pobliżu trasy Warszawa-Kraków. Od lat to piękne miejsce określa się mianem Polskiego Centrum Biowitalności. Dlaczego? Wszystko dzięki wysokiemu poziomowi biowitalności, którą mierzy się w skali Bovisa. Na terenie kompleksu poziom ten wynosi aż 30 000 jednostek. Jeżeli wspomnimy, że neutralny poziom dla zdrowego organizmu wynosi ok. 6500 jednostek, to można sobie śmiało wyobrazić, że będziemy się tu dosłownie kąpać w witalnej energii. Możemy ją czerpać, spacerując po 10-hektarowym parku. Znajdziemy w nim miejsca mocy, Ogród Medytacji, Piramidę Horusa i Ogród Zen.

manor house spa

manor house spa

Urokliwe krajobrazy i wysmakowane wnętrza kompleksu pałacowo-parkowego to dopiero początek. W Manor House SPA możesz oddać się w ręce doświadczonych terapeutów. Oferują całe mnóstwo rozmaitych zabiegów wykorzystujących naturalne wibracje światła, kamieni, muzyki, wody, a nawet… fizyki kwantowej! To wszystko z wykorzystaniem tradycyjnych narzędzi, ale również nowoczesnych technologii. Tutejsze Gabinety Bioodnowy oferują m. in. hydroterapię i termoterapię. Możesz tu skorzystać z różnego rodzaju masaży lub muzykoterapii z wykorzystaniem gongów i mis tybetańskich oraz muzyki solfeżowej.

manor house spa

manor house spa

manor house spa

Nie brakuje tu też klasycznych, dobrze znanych i lubianych usług SPA, a więc: klasycznych masaży, różnego rodzaju saun czy bani. Na terenie kompleksu znajduje się też Witalna Wioska ze SPA pod gołym niebem, Chata Solna, a także wspaniałe Łaźnie Rzymskie.

Holistyczne podejście do bioodnowy

W Manor House SPA oferowany jest autorski program odmładzający, który skutecznie pobudza naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji. Terapie, jakie się tu stosuje, nie są inwazyjne i nie ingerują nadmiernie w nasze ciało. Zamiast tego, „motywują” je do samodzielnej odnowy. Czy musimy dodawać, że kosmetyki stosowane w Manor House SPA są naturalne, a także wegańskie?

Ważnym elementem w Manor House SPA jest woda. W całym kompleksie używa się tzw. żywej wody, czyli takiej, którą poddano procesowi Garnera. Uwalnia on wodę od zanieczyszczeń i przywraca jej naturalną energię, właściwości oczyszczające i stabilność mikrobiologiczną. Żywej wody używa się w restauracyjnej kuchni, wykorzystuje się podczas zabiegów, wypełnia także bezchlorowy basen i wanny do kąpieli ofuro. Co do tych ostatnich, wspaniałą opcją dla ciebie i twojego ukochanego jest wspólna relaksująca kąpiel w dwuosobowej wannie Duo Ofuro by Manor House SPA. Swoją droga, Manor House to wspaniałe miejsce na romantyczny wypad we dwoje!

manor house spa

manor house spa

manor house spa

Oprócz tego warto dodać, że Manor House SPA jest przyjazny alergikom, co potwierdza międzynarodowy znak ECARF. Tylko dwa hotele w Polsce posiadają ten certyfikat. W całym obiekcie przestrzega się też wszystkich obowiązujących aktualnie procedur sanitarnych. Manor House SPA to hotel dla dorosłych – jest otwarty dla gości w wieku co najmniej 12 lat. Dzięki temu wypoczynek i relaks w ciszy i spokoju masz gwarantowany.

www.manorhouse.pl

 

Artykuł powstał we współpracy z Manor House SPA.