Wszyscy na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, że na piękny wygląd całego Pałacu Kensington pracuje sztab ludzi. To, że księżna Kate czy księżna Meghan wyglądają tak świetnie na co dzień, na pewno ma też wpływ pomoc ekspertów i specjalistów w dziedzinie makijażu i pielęgnacji. Jest jednak jeden sekret królewskiego blasku, który Meghan wprowadziła na salony. Wszystko wskazuje na to, że to prawdziwy hit!

ZOBACZ TEŻ: KSIĘŻNA DIANA UWIELBIAŁA ŁAMAĆ TĘ ZASADĘ! KATE I MEGHAN NIE MAJĄ ODWAGI!

Guru kosmetyczni wiedzą doskonale, że nie ma niczego lepszego niż naturalna pielęgnacja, którą możesz zrobić samodzielnie we własnej kuchni. Nie chodzi nawet o koszt maseczki – masz zwyczajnie pełną kontrolę nad tym, co nakładasz na twarz. Plus, ich wykonanie w większości jest super łatwe.

Jaki jest przepis Meghan na domową maseczkę na gładką cerę? Wyciągaj kartkę i długopis – czas na krótką lekcję pielęgnacji DIY!

ZOBACZ TEŻ: Księżna Meghan zaszalała i zastosowała inny niż dotychczas kolor lakieru do paznokci!

A więc, potrzebna Ci będzie łyżka oleju kokosowego, aby uzyskać konsystencję pasty, łyżeczka kurkumy dla rozświetlenia i nawilżenia cery oraz zmielony owies wraz z łyżką płynnego miodu, który zadba o złuszczenie skóry. Wszystko wymieszać i równomiernie nałożyć na twarz i szyję, omijając okolice oczu. Wystarczy 15 minut 2 razy w tygodniu, aby poczuć różnicę.

To jak, próbujemy?