Makijaż oczu może być świetną zabawą, ale stosowanie sztucznych rzęs to wielka próba tylko dla cierpliwych. Przyznaj, że zawsze spadają Ci na twarz! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Twoje męki ze sztucznymi rzęsami dobiegają końca. Film, który zaraz zobaczysz, pomoże Ci opanować tę trudną sztukę.

Piękna Maria Gomez z Big Apple Beauty zdecydowała, że podzieli się swoimi ulubionymi sztuczkami i wskazówkami. Jej film instruktażowy przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy procesu przyklejania sztucznych rzęs i wyjaśni, jak sprawić, aby rzęsy wyglądały naturalnie.

ZOBACZ TEŻ: FANKA BEAUTY VLOGERKI NAPISAŁA, ŻE CHCE WYGLĄDAĆ JAK ONA. JEJ ODPOWIEDŹ MIAŻDŻY

To marzenie każdej dziewczyny, prawda?! Zatem przygotuj parę sztucznych rzęs, klej, czarny eyeliner, zalotkę, pęsetę, maskarę, nożyczki oraz szczoteczkę do rzęs.

Czarną kredką narysuj kreskę jak najbliżej górnej linii rzęs. Następnie pomaluj rzęsy maskarą i wyjmij sztuczne rzęsy z pudełeczka. Najpierw należy je uformować (jak na filmie), aby zachowały odpowiedni kształt. Klej aplikuj bezpośrednio na sztuczne rzęsy. Wystarczy cienka warstwa kleju i po 15-20 sekundach możesz przejść do przyklejania rzęs.

Zobacz, w jaki sposób robi to Maria i pamiętaj, aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami i opowieściami o Twoich próbach!

ZOBACZ TEŻ: JAK TUSZOWAĆ RZĘSY? TUTORIAL KROK PO KROKU Z GOLDEN ROSE

Łatwe?