Brytyjski tabloid „Daily Mail” stworzył wyjątkowy ranking dwudziestu czterech najbardziej wpływowych żon i dziewczyn piłkarzy. Te kobiety zdecydowanie warto obserwować w mediach społecznościowych! Wśród Polek triumfowała Marina Łuczenko! Ranking pojawił się z okazji Euro 2020 (2021) w „Femail”, czyli kobiecej rubryce gazety „Daily Mail”. Marina została okrzyknięta królową polskich WAGs!

Wyjątkowa akcja”Naturalnie Szczęśliwe”, czyli o zdrowym podejściu do siebie i życia

Związek z Wojciechem Szczęsnym

Marina Łuczenko jest szczęśliwą żoną Wojciecha Szczęsnego. W krótkiej notce w gazecie możemy przeczytać:

„Marina jest znaną w Polsce piosenkarką i aktorką, która z Wojciechem Szczęsnym zaczęła się spotykać w 2013 roku. Na początku lipca 2015 roku para zaręczyła się. Przełom w karierze nastąpił w 2010 roku, kiedy debiutancki singiel „Glam Pop” stał stał się hitem radiowym w Polsce. Najnowszy album zatytułowany „Warstwy” wydała w grudniu 2020 roku. Marinę na Instagramie obserwuje 745 tysięcy osób. Na swoim profilu często publikuje zdjęcia z mężem i synem”.

Marina została wymieniona wśród takich kobiet, jak francuska modelka Jessica Aidi (partnerka włoskiego piłkarza Marco Verrattiego), prezenterka telewizyjna Vlada Zinchenko (żona Oleksandra Zinchenko) czy też Mirjana Zuber, finalistka wyborów Miss Szwajcarii (żona Stevena Zubera).

 

Do Polski wchodzi nowa drogeria. Ma bardzo istotną przewagę nad resztą konkurencji

Marina Łuczenko przed Anną Lewandowską?

Gdyby sugerować się jedynie liczbami i statystykami, niewątpliwą królową polskich WAGs byłaby Anna Lewandowska. Jednakże jak wyjaśnił tabloid „Daily Mail” kryteria w rankingu były zupełnie inne! Zamiast liczb, liczyły się zamieszczane w sieci treści. Właśnie na ich podstawie postanowiono docenić Marinę Łuczenko. Zaskoczył Was ten ranking? A może się tego spodziewaliście?