Już 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się Reebok Women’s Fitness Camp,impreza stworzona z myślą o kobietach, dla których trening fitness jest świadomym wyborem i stylem życia. To pierwsza tego typu impreza w Polsce, podczas której każda entuzjastka fitnessu będzie mogła przetestować intensywne treningi prowadzone przez doświadczoną kadrę trenerską –zajęcia poprowadzą zagraniczni oraz polscy trenerzy Les Mills i Reebok University.

Reebok Women’s Fitness Camp to impreza stworzona z myślą o mnie i wszystkich kobietach, które chcą zadbać o swoją formę i sprawność fizyczną, ale zupełnie nie interesują ich nieustanne diety
i farmaceutyki. Dla kobiet które inwestują w siebie i nie znoszą nudy. Staram się trenować 4 razy w tygodniu. Monotonne, podobne do siebie treningi mnie nudzą wiec wybrałam różnorodność. Codziennie jeżdżę na rowerze, regularnie biegam i pływam. Od 7 tygodni ćwiczę CrossFit, na punkcie którego oszalałam. Trenuję 2 razy w tygodniu w The Box Śródmieście pod okiem indywidualnego trenera i chyba już zdążyłam uzależnić się od tej formy aktywności. Uwielbiam radość i frajdę po skończonym treningu CrossFit, ale też możliwość ciągłego mierzenia się z samą sobą. W końcu każdy taki trening to również trening charakteru
– mówi Marika.

Marika przygotowuje się do Reebok Women's Fitness Camp

Na nudę nie będą mogły narzekać również uczestniczki Reebok Women’s Fitness Camp, na które czekają pełne energii i dynamiki treningi siłowe jak BODYPUMP czy CrossFit, ćwiczenia inspirowane sztukami walki (BODYCOMBAT) oraz ćwiczenia taneczne w rytmach house i hip-hop (Reebok HIP HOP oraz Reebok Dance). Dodatkowo, zaplanowano również zajęcia udoskonalające sylwetkę i wzmacniające wszystkie mięśnie, między innymi takiejak Reebok Circuit Training, Reebok Step czy BODY BALANCE. Nie zabraknie również atrakcji dla miłośniczek jogi, dla których przewidziano trening Reebok Yoga.

NAGRODY

Dla najlepszych i najbardziej wytrwałych entuzjastek fitnessu przewidziano atrakcyjne nagrody: Mercedes klasy A na rok oraz wyjazd na jeden z największych eventów fitness w Europie – Super Saturday w Sztokholmie.

KIEDY, JAK I GDZIE?

Women’s Fitness Camp odbędzie się 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, w godzinach 8.00-18.00. Start treningów przewidziano na godzinę 10.00. Oprócz trzech stref treningowych przygotowano strefę chillout, w której można odpocząć i nabrać sił przed kolejnymi treningami. Dodatkowo na uczestniczki Reebok Women’s Fitness Camp czekają warsztaty z Les Mills „What is HIT training?” oraz warsztaty z fizjoterapeutą z Reebok University. Koszt pakietu startowego to 59 zł,w jego skład wchodzi torba, koszulka i napój izotoniczny. Bilety do kupienia TUTAJ.

Więcej informacji na: www.womensfitnesscamp.pl

Marika przygotowuje się do Reebok Women's Fitness Camp