Margot Robbie ujawniła, że próbowała obsadzić izraelską królową piękności Gal Gadot w swoim nadchodzącym hicie, ponieważ miała silną „energię Barbie”. „Gal Gadot jest tak niewiarygodnie piękna, ale nie można jej nienawidzić za to, że jest taka piękna, ponieważ jest też autentycznie szczera i entuzjastycznie miła, że to prawie idiotyczne” – powiedziała aktorka magazynowi Vogue.

Róż do policzków Barbie: największy trend nadchodzącego lata

Gadot, która została koronowana na Miss Izraela w 2004 roku i zagrała w filmach takich jak „Wonder Woman” i w serii „Szybcy i wściekli”, nie mogła wziąć udziału w filmie „Barbie” w reżyserii Grety Gerwig. Prawdopodobnie była zajęta kręceniem innych projektów, w tym nadchodzącego filmu Gerwig „Królewna Śnieżka”.

Co ciekawe, w innym miejscu wywiadu gwiazda „Legionu samobójców” przyznała, że nie wie, czy dorastając w ogóle miała lalkę Barbie. „Wiem, że moja kuzynka miała kilka lalek Barbie i chodziłam do jej domu”. Nominowana do Oscara — która pozowała na okładce magazynu w satynowej sukni Versace pokrytej kwiatami — zarówno produkuje film, jak i w nim występuje.

Czym jest stres oksydacyjny? Jeśli masz te objawy, zareaguj jak najszybciej

 

Sonda

Trądzik na plecach i dekolcie - jak skutecznie go zwalczyć

Borykasz się z trądzikiem na plecach i dekolcie?