Margaret jest jedną z najbarwniejszych artystek młodego pokolenia – jej kreacje zawsze zaskakują, a sama piosenkarka chętnie sięga po ekstrawaganckie rozwiązania. Jakiś czas temu jednak ogłosiła przerwę od show-biznesu, chcąc odpocząć od zainteresowania i ciągłego pędu.

Wielka siatka Margaret na imprezie gwiazd. Wyszło oryginalnie czy tandetnie?

Jak się okazało, gwiazda wykorzystała przerwę na zorganizowanie ślubu. I to nie byle jakiego.
Według informacji zamieszczonych na profilu Psychonauta Foundation wokalistka wyszła za mąż za swojego partnera KaCeZeta. Ceremonia odbyła się w Peru w niecodziennych okolicznościach – bo z błogosławieństwem szamanów.

Grzegorz Krychowiak wziął ślub. Zaskakująca kreacja jego partnerki

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconnection odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii, zdecydowali się także na ślub, z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem.

Jedna miłość.

Zadziwiają nie tylko okoliczności, w jakich doszło do zaślubin, ale też sama kreacja gwiazdy, która zdecydowała się wziąć ślub w jasnej bieliźnianej sukience i osobliwym wieńcu na głowie z liści i białej tkaniny.

Hilary Duff najpiękniejszą panną młodą 2019 roku? Fani nie mają wątpliwości

Piękna?

 

Margaret wzięła ślub